Ekibimiz
Muhammet Fatih ÖZSOY
Genel Müdür
İskender USLU
Genel Müdür Yardımcısı (Altyapı ve Üstyapı)
Burak KESKİK
Genel Müdür Yardımcısı (Mali ve İdari)
Ömer ENDEN
İç Denetim Başkanı
Canan ERDOĞAN CEYLAN
Genel Müdür Asistanı
Betül CELEP
Genel Müdür Yardımcısı Asistanı
İbrahim Halil YAŞİN
Genel Müdür Yardımcısı Asistanı
Zeynep Elif DEMİREL
Yönetim Kurulu Asistanı
Kurumsal İletişim Müdürlüğü
Özlem TELATAR
Kurumsal İletişim Müdürü
Beril OLGUN
Kurumsal İletişim Takım Lideri
Nisa Nur CEBECİ
Kurumsal İletişim Uzmanı
Şuranur ZEBUNOĞLU
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı
Ar- Ge Hizmetleri Müdürlüğü
Dr. Özlem İnel Meryem KAYA
Ar-Ge Hizmetleri Müdürü
Gizem DAĞLI
Ar-Ge Hizmetleri Müdür Yardımcısı (Ar-Ge İzleme)
Dr. Gizem GENÇ ÇELİKÇİ
Ar-Ge Hizmetleri Baş Uzmanı (Ar-Ge Başvuru İnceleme)
Yunus Emre TORKUL
Ar-Ge Hizmetleri Uzmanı (Ar-Ge Başvuru İnceleme)
Muhammet Eren YEDİYILDIZ
Ar-Ge Hizmetleri Uzmanı (Ar-Ge Proje Kontrol)
İbrahim Recep FERMANOĞLU
Ar-Ge Hizmetleri Uzmanı (Ar-Ge Proje Kontrol)
Şule SARAL
Ar-Ge Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Ar-Ge İzleme)
Yusuf ARVAS
Ar-Ge Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Ar-Ge İzleme)
Samim Berk ÇEŞMECİ
Ar-Ge Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Ar-Ge İzleme)
Esma KISA
Ar-Ge Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Ar-Ge İzleme)
İremnur TOSUN
Ar-Ge Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Ar-Ge İzleme)
Meral AYDIN
Ar-Ge Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Ar-Ge Başvuru İnceleme)
Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü
Nihat KABADAYI
Bilişim Teknolojileri Müdürü
Serkan USLU
Bilişim Teknolojileri Takım Lideri (Sistem ve Proje)
Hakan TUNCELİ
Bilişim Teknolojileri Takım Lideri (Siber Güvenlik ve Network)
Yasin AKTAŞ
Bilişim Teknolojileri Baş Uzmanı (Sistem ve Proje)
Ekrem Burak ÇORLU
Bilişim Teknolojileri Uzmanı (Helpdesk)
Furkan EROĞLU
Bilişim Teknolojileri Uzmanı (Siber Güvenlik ve Network)
Selçuk YILMAZ
Bilişim Teknolojileri Uzmanı (Helpdesk)
İbrahim OKUR
Bilişim Teknolojileri Uzmanı (Helpdesk)
Batuhan BOSTANCI
Bilişim Teknolojileri Uzman Yardımcısı (Dijitalleşme ve Süreç Yönetimi)
Teknoloji Transfer Ofisi Müdürlüğü
Dr.Öğr.Üyesi Nihan AYDEMİR
Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü
İdris HOCAOĞLU
TTO İş Geliştirme Takım Lideri
Nurcan ALTAY
TTO FSMH Geliştirme Baş Uzmanı
Dr. Akın KARCI
TTO Proje Geliştirme Baş Uzmanı
Ahmet Burak AKŞİT
TTO İş Geliştirme Uzmanı
Dilek GÖDEK
TTO FSMH Geliştirme Uzmanı
Burak BAYRAM
TTO Proje Geliştirme Uzmanı
Kuluçka Merkezi Müdürlüğü
Ahmet Kerim NALBANT
Kuluçka Merkezi Müdürü
Özkan CAN
Kuluçka Merkezi Takım Lideri
Salih ÖTEGEN
Kuluçka Merkezi Baş Uzmanı
Nilgün AKYOL ÇELİK
Kuluçka Merkezi Baş Uzmanı
Merve HALDIZ İLKENTAPAR
Kuluçka Merkezi Baş Uzmanı
Gizem KILCI
Kuluçka Merkezi Uzmanı
Kayahan KAYA
Kuluçka Merkezi Uzmanı (Laboratuvar)
Gaye ÇİÇEKLİ
Kuluçka Merkezi Uzmanı
Ömer ASLANTAŞ
Kuluçka Merkezi Uzmanı (Atölye)
Mehmet Ali YURTSEVER
Kuluçka Merkezi Uzmanı
Doğukan ERDE
Kuluçka Merkezi Uzmanı
Seda ÖZBAY DOĞAN
Kuluçka Merkezi Uzmanı
Mesut KILIÇ
Kuluçka Merkezi Uzmanı
Özenç BIYIK
Kuluçka Merkezi Uzmanı
Semih ALTAŞ
Kuluçka Merkezi Uzmanı
Ümmühan UZUNOĞLU
Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Osman Semih ŞİMŞEK
Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Furkan ÇAKIR
Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Şevval AYDIN
Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Altyapı ve İnşaat Müdürlüğü
Murat TOPALFAKIOĞLU
Altyapı ve İnşaat Müdürü
İsmail KIRIKÇIOĞLU
Altyapı ve İnşaat Müdür Yardımcısı (Teknik Ofis)
Süleyman GÜNEŞ
Altyapı ve İnşaat Takım Lideri (Mimari İşler)
Şükrü DİVLEK
Altyapı ve İnşaat Takım Lideri (Elektrik İşleri)
Mehmet Eray ÖZTÜRK
Altyapı ve İnşaat Takım Lideri (İnşaat)
Zeliha BAYRAM ÜRKMEZ
Altyapı ve İnşaat Baş Uzmanı (Peyzaj İşleri)
Alperen KOCA
Altyapı ve İnşaat Uzmanı (Mimari İşler)
Sevda Nur BAYRAM
Altyapı ve İnşaat Uzman Yardımcısı (Teknik Ofis)
Üstyapı ve Teknik İşletme Müdürlüğü
Lokman GÜRSOY
Üstyapı ve Teknik İşletme Müdürü
Nurhan DEPÇE
Üstyapı ve Teknik İşletme Müdür Yardımcısı
Ufuk ŞEKER
Üstyapı ve Teknik İşletme Takım Lideri (İş Analisti)
Görkem GÖBEL
Üstyapı ve Teknik İşletme Takım Lideri
Murat ÖZDEMİR
Üstyapı ve Teknik İşletme Uzmanı (Mekanik İşler)
Erdal YILMAZ
Üstyapı ve Teknik İşletme Uzmanı (Elektrik İşleri)
Merve AŞKIN DEMİR
Üstyapı ve Teknik İşletme Uzman Yardımcısı
Mali İşler Müdürlüğü
Harun GÜLENÇ
Mali İşler Müdürü
Gülşen PINARBAŞI
Mali İşler Müdür Yardımcısı
Hikmet UZUNOĞLU
Mali İşler Takım Lideri
Rifat TEMUR
Mali İşler Bütçe Takım Lideri
İsmail KURT
Mali İşler Baş Uzmanı
Hakan Tufan OKMAN
Mali İşler Baş Uzmanı
Ahmet Burak ALKAN
Mali İşler Baş Uzmanı
Meryem BAYINDIR
Mali İşler Uzmanı
İdari İşler Müdürlüğü
Süleyman CİVELEK
Güvenlik Müdürü
Atanur BAYDAR
İdari İşler Müdür Yardımcısı (Koordinasyon Merkezi)
Gürhan GÜLERCAN
İdari İşler Müdür Yardımcısı (Destek Hizmetleri)
Kadir Eyüp BİTİRİM
İdari İşler Takım Lideri (Sözleşmeler Yönetimi)
Volkan AKTAŞ
İdari İşler Uzmanı
Alper HACIALİOĞLU
İdari İşler Uzmanı (Koordinasyon Merkezi)
Şule ÖZÇINAR
İdari İşler Uzmanı (Sözleşmeler Yönetimi)
Hatice Hanım DURMUŞ
İdari İşler Uzmanı (Sözleşmeler Yönetimi)
İbrahim İlkan KILIÇASLAN
İdari İşler Uzman Yardımcısı (Koordinasyon Merkezi)
Tuğba YILMAZ UYGUN
İdari İşler Uzman Yardımcısı(Koordinasyon Merkezi)
Akif BASNAK
Makam Şoförü
Ziyacan İPEK
Makam Şoförü
Engin AKTAŞ
İdari İşler Destek Personeli
İnsan Kaynakları Müdürlüğü
Davut YAZICI
İnsan Kaynakları Müdürü
Elif TABAR
Yönetim Sistemleri Baş Uzmanı
Merve Nur ŞAHİN YILDIRIM
Strateji Geliştirme Baş Uzmanı
Havva Simge TONGA
Kurumsal Gelişim ve Eğitim Uzmanı
Cem ÇİÇEK
İş Güvenliği Uzmanı
Eda METİN
İnsan Kaynakları Uzmanı
İhale ve Satın Alma Müdürlüğü
Aytuğ ELMALI
İhale ve Satın Alma Müdürü
Seda DENİZ
İhale ve Satın Alma Takım Lideri
Ezgin ÖZTÜRK
İhale ve Satın Alma Baş Uzmanı
İlhan BAŞ
İhale ve Satın Alma Baş Uzmanı
Ömür Mutlu MİDİLLİOĞLU
Depo ve Lojistik Uzmanı
Kadir OKUR
İhale ve Satın Alma Uzman Yardımcısı
Fon Müdürlüğü
Ümit YILDIRIM
Fon Baş Uzmanı (Finansal Analist)
Mehmet Kaan DEMİR
Fon Baş Uzmanı
Ayşe İrem PINAR
Fon Uzman Yardımcısı