tanıyın

Ekibimiz
Bilal TOPÇU
Bilal TOPÇU Genel Müdür
Dr. Cem DURAN
Dr. Cem DURAN Genel Müdür Yardımcısı (Araştırma ve Geliştirme)
Elvan TURAGAY
Elvan TURAGAY Genel Müdür Yardımcısı (Mali ve İdari)
Fettah  AKDOĞAN
Fettah AKDOĞAN Genel Müdür Asistanı
Canan ERDOĞAN CEYLAN
Canan ERDOĞAN CEYLAN Genel Müdür Yardımcısı Asistanı
Betül CELEP
Betül CELEP Genel Müdür Yardımcısı Asistanı
Kurumsal İletişim Müdürlüğü
Özlem TELATAR
Özlem TELATAR Kurumsal İletişim Müdürü
Beril OLGUN
Beril OLGUN Kurumsal İletişim Baş Uzmanı
Eralp GÜLERER
Eralp GÜLERER Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı
Ar- Ge Hizmetleri Müdürlüğü
Latif ULU
Latif ULU Ar-Ge Hizmetleri Müdürü
Gizem DAĞLI
Gizem DAĞLI Ar-Ge İzleme Takım Lideri
Özkan CAN
Özkan CAN Ar-Ge İzleme Baş Uzmanı
Gizem Genç ÇELİKÇİ
Gizem Genç ÇELİKÇİ Ar-Ge Başvuru İnceleme Uzmanı
Bilal İNCİ
Bilal İNCİ Ar-Ge İzleme Uzmanı
Mehmet Kaan DEMİR
Mehmet Kaan DEMİR Ar-Ge İzleme Uzmanı
Ömer Faruk BİLDİRİK
Ömer Faruk BİLDİRİK Ar-Ge İzleme Uzman Yardımcısı
Ece KOŞAR
Ece KOŞAR Ar-Ge Başvuru İnceleme Uzman Yardımcısı
Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü
Serhan YILDIZ
Serhan YILDIZ Bilişim Teknolojileri Müdürü
Serkan USLU
Serkan USLU Bilişim Teknolojileri Takım Lideri
Yasin AKTAŞ
Yasin AKTAŞ Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Ekrem Burak ÇORLU
Ekrem Burak ÇORLU Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Mert ARAMAZ
Mert ARAMAZ Bilişim Teknolojileri İş Analisti Uzmanı
M. Mustafa DAL
M. Mustafa DAL Bilişim Teknolojileri Siber Güvenlik Uzmanı
Furkan EROĞLU
Furkan EROĞLU Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Teknoloji Transfer Ofisi Müdürlüğü
Burak KESKİK
Burak KESKİK Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü
Kenan AYDIN
Kenan AYDIN TTO Proje Geliştirme Takım Lideri
İdris HOCAOĞLU
İdris HOCAOĞLU TTO İş Geliştirme Takım Lideri
Nurcan ALTAY
Nurcan ALTAY TTO FSMH Geliştirme Baş Uzmanı
Mehmet Giray ERSÖZOĞLU
Mehmet Giray ERSÖZOĞLU TTO Proje Geliştirme Uzmanı
Ahmet Burak AKŞİT
Ahmet Burak AKŞİT TTO İş Geliştirme Uzmanı
Kuluçka Merkezi Müdürlüğü
Ahmet Kerim NALBANT
Ahmet Kerim NALBANT Kuluçka Merkezi Müdürü
Ozan EVREN
Ozan EVREN Kuluçka Merkezi Takım Lideri
Rıdvan AĞAÇ
Rıdvan AĞAÇ Kuluçka Merkezi Uzmanı
Dilara KARASU
Dilara KARASU Kuluçka Merkezi Uzmanı
Gizem KILCI
Gizem KILCI Kuluçka Merkezi Uzmanı
Merve Haldız İLKENTAPAR
Merve Haldız İLKENTAPAR Kuluçka Merkezi Uzmanı
Kayahan KAYA
Kayahan KAYA Kuluçka Merkezi Laboratuvar Teknik Uzmanı
Gaye Çiçekli
Gaye Çiçekli Biyokuluçka Laboratuvar Uzmanı
Ömer İKİZ
Ömer İKİZ Kuluçka Merkezi Uzmanı
Nilgün AKYOL
Nilgün AKYOL Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Mesut KILIÇ
Mesut KILIÇ Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Nisa Nur CEBECİ
Nisa Nur CEBECİ Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Ümmühan UZUNOĞLU
Ümmühan UZUNOĞLU Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Fatma Şeyma Gürsoy
Fatma Şeyma Gürsoy Biyokuluçka Laboratuvar Uzman Yardımcısı
Altyapı ve İnşaat Müdürlüğü
Murat TOPALFAKIOĞLU
Murat TOPALFAKIOĞLU Altyapı ve İnşaat Müdürü
Şükrü DİVLEK
Şükrü DİVLEK Elektrik İşleri Takım Lideri
İsmail KIRIKÇIOĞLU
İsmail KIRIKÇIOĞLU Teknik Ofis Takım Lideri
Süleyman GÜNEŞ
Süleyman GÜNEŞ Mimari İşler Takım Lideri
Ahmet Faruk TEMELLİ
Ahmet Faruk TEMELLİ Mimari İşler Takım Lideri
Görkem GÖBEL
Görkem GÖBEL Mekanik İşler Baş Uzmanı
Hatice Hanım DURMUŞ
Hatice Hanım DURMUŞ Teknik Ofis Uzman Yardımcısı
Alperen KOCA
Alperen KOCA Mimari İşler Uzman Yardımcısı
Sevda Nur BAYRAM
Sevda Nur BAYRAM Mimari İşler Uzman Yardımcısı
Üstyapı ve Teknik İşletme Müdürlüğü
Lokman GÜRSOY
Lokman GÜRSOY Üstyapı ve Teknik İşletme Müdürü
Süreyya ŞAHİN
Süreyya ŞAHİN Teknik İşletme Müdür Yardımcısı
Nurhan DEPÇE
Nurhan DEPÇE Teknik İşletme Müdür Yardımcısı
Ufuk ŞEKER
Ufuk ŞEKER Teknik İş Analisti Takım Lideri
Mali İşler Müdürlüğü
Harun GÜLENÇ
Harun GÜLENÇ Mali İşler Müdürü
Gülşen PINARBAŞI
Gülşen PINARBAŞI Mali İşler Müdür Yardımcısı
Murat İsmet ÇAĞLAYAN
Murat İsmet ÇAĞLAYAN Bütçe Baş Uzmanı
Hikmet UZUNOĞLU
Hikmet UZUNOĞLU Mali İşler Baş Uzmanı
İsmail KURT
İsmail KURT Mali İşler Baş Uzmanı
Hakan Tufan OKMAN
Hakan Tufan OKMAN Mali İşler Uzmanı
İdari İşler Müdürlüğü
Ceyhun ÖZKAN
Ceyhun ÖZKAN İdari İşler Müdürü
Süleyman CİVELEK
Süleyman CİVELEK Güvenlik Müdürü
Yavuz Fahir ZÜLFİKAR
Yavuz Fahir ZÜLFİKAR İdari İşler Müdür Yardımcısı (Sözleşmeler)
Atanur BAYDAR
Atanur BAYDAR İdari İşler Müdür Yardımcısı (Koordinasyon Merkezi)
Mustafa Cenk GİDERGİ
Mustafa Cenk GİDERGİ İdari İşler Takım Lideri
İlhan BAŞ
İlhan BAŞ İdari İşler Uzmanı
Alper HACIALİOĞLU
Alper HACIALİOĞLU Koordinasyon Merkezi Uzmanı
Şule ÖZÇINAR
Şule ÖZÇINAR Sözleşmeler Uzmanı
Çağatay BİÇER
Çağatay BİÇER İdari İşler Uzmanı
Havva Simge TONGA
Havva Simge TONGA Koordinasyon Merkezi Uzman Yardımcısı
Volkan AKTAŞ
Volkan AKTAŞ Koordinasyon Merkezi Uzman Yardımcısı
Erdal Mete
Erdal Mete Makam Şoför
Akif BASNAK
Akif BASNAK Makam Şoförü
Yönetim Hizmetleri Müdürlüğü
Ömer ENDEN
Ömer ENDEN Yönetim Hizmetleri Müdürü
Elif TABAR
Elif TABAR Yönetim Sistemleri Baş Uzmanı
Merve Nur ŞAHİN YILDIRIM
Merve Nur ŞAHİN YILDIRIM Kurumsal Gelişim ve Eğitim Uzmanı
Eda METİN
Eda METİN İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı
İhale ve Satın Alma Müdürlüğü
Hüseyin KABADAYI
Hüseyin KABADAYI İhale ve Satın Alma Müdürü
Gürhan GÜLERCAN
Gürhan GÜLERCAN İhale ve Satın Alma Müdür Yardımcısı
Ali AKARSU
Ali AKARSU Satın Alma Takım Lideri
Saniye Merve KIRILMAZ
Saniye Merve KIRILMAZ İhale ve Teklif Uzmanı
Alperen ŞENSOY
Alperen ŞENSOY Depo ve Lojistik Uzman Yardımcısı