tanıyın

Ekibimiz
Bilal TOPÇU
Bilal TOPÇU Genel Müdür
Ömer ÇİMEN
Ömer ÇİMEN Genel Müdür Yardımcısı (Alt Yapı ve İnşaat)
Dr. Cem DURAN
Dr. Cem DURAN Genel Müdür Yardımcısı (Araştırma ve Geliştirme)
Elvan TURAGAY
Elvan TURAGAY Genel Müdür Yardımcısı (Mali ve İdari)
Fettah  AKDOĞAN
Fettah AKDOĞAN Genel Müdür Asistanı
Canan ERDOĞAN CEYLAN
Canan ERDOĞAN CEYLAN Genel Müdür Yardımcısı Asistanı
Betül CELEP
Betül CELEP Genel Müdür Yardımcısı Asistanı
Kurumsal İletişim Müdürlüğü
Mert SARIYILDIZ
Mert SARIYILDIZ Kurumsal İletişim Yöneticisi
Beril OLGUN
Beril OLGUN Kurumsal İletişim Kıdemli Uzmanı
Yunus ERDAL
Yunus ERDAL Kurumsal İletişim Uzmanı
Ar- Ge Hizmetleri Müdürlüğü
Latif ULU
Latif ULU Ar-Ge Hizmetleri Müdürü
Gizem DAĞLI
Gizem DAĞLI Ar-Ge Faaliyetleri Yöneticisi
Özkan CAN
Özkan CAN Ar-Ge Faaliyetleri Kıdemli Uzmanı
Bilal İNCİ
Bilal İNCİ Ar-Ge Faaliyetleri Uzmanı
Gizem Genç ÇELİKÇİ
Gizem Genç ÇELİKÇİ Ar- Ge Başvuru İnceleme Uzmanı
Mehmet Kaan DEMİR
Mehmet Kaan DEMİR Ar-Ge İzleme Uzmanı
Ömer Faruk BİLDİRİK
Ömer Faruk BİLDİRİK Ar-Ge Faaliyetleri Uzman Yardımcısı
Murat Burak KURT
Murat Burak KURT Ar- Ge Başvuru İnceleme Uzman Yardımcısı
Ece KOŞAR
Ece KOŞAR Ar-Ge Başvuru İnceleme Uzman Yardımcısı
Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü
Serhan YILDIZ
Serhan YILDIZ Bilişim Teknolojileri Müdürü
Serkan USLU
Serkan USLU Bilişim Teknolojileri Kıdemli Uzmanı
Burak SARAL
Burak SARAL Bilişim Teknolojileri Kıdemli Uzmanı
Fatih MUTLU
Fatih MUTLU Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Yasin AKTAŞ
Yasin AKTAŞ Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Ekrem Burak ÇORLU
Ekrem Burak ÇORLU Bilişim Teknolojileri Destek Personeli
Teknoloji Transfer Ofisi Müdürlüğü
Burak KESKİK
Burak KESKİK Teknoloji Transfer Ofisi Müdür Vekili
Kenan AYDIN
Kenan AYDIN Teknoloji Transfer Ofisi Kıdemli Uzmanı
İdris HOCAOĞLU
İdris HOCAOĞLU Teknoloji Transfer Ofisi Kıdemli Uzmanı
Nurcan ALTAY
Nurcan ALTAY Patent Kıdemli Uzmanı
Ahmet Burak AKŞİT
Ahmet Burak AKŞİT Teknoloji Transfer Ofisi Uzman Yardımcısı
Kuluçka Merkezi Müdürlüğü
Gürol ÜZENÇ
Gürol ÜZENÇ Kuluçka Merkezi Müdürü
Ozan EVREN
Ozan EVREN Kuluçka Merkezi Kıdemli Uzmanı
Mahmut Şerafettin ÖZSOY
Mahmut Şerafettin ÖZSOY Kuluçka Merkezi Kıdemli Uzmanı
Ahmet Sefa BİR
Ahmet Sefa BİR Kuluçka Merkezi Uzmanı
Gizem KILCI
Gizem KILCI BİGG Proje Sorumlusu
Rıdvan AĞAÇ
Rıdvan AĞAÇ Tıbbi Cihaz Pilot Üretim Tesisi Teknik Uzmanı
Dilara KARASU
Dilara KARASU Kuluçka Merkezi Uzmanı
Ömer İKİZ
Ömer İKİZ Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Nilgün AKYOL
Nilgün AKYOL Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Mesut KILIÇ
Mesut KILIÇ Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Nisa Nur CEBECİ
Nisa Nur CEBECİ Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Ümmühan UZUNOĞLU
Ümmühan UZUNOĞLU Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
Muhammed Alperen ŞARLAYAN
Muhammed Alperen ŞARLAYAN Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı
İnşaat Projeleri Müdürlüğü
Murat TOPALFAKIOĞLU
Murat TOPALFAKIOĞLU Mekanik İşler Yöneticisi
Şükrü DİVLEK
Şükrü DİVLEK Elektrik İşleri Yöneticisi
Süleyman GÜNEŞ
Süleyman GÜNEŞ Mimari Tasarım Kıdemli Uzmanı
Hatice Hanım DURMUŞ
Hatice Hanım DURMUŞ Mimari Tasarım Uzman Yardımcısı
Teknik İşletme Müdürlüğü
Süreyya ŞAHİN
Süreyya ŞAHİN Teknik İşletme Kıdemli Yöneticisi
Nurhan DEPÇE
Nurhan DEPÇE Teknik İşletme Yöneticisi
Lokman GÜRSOY
Lokman GÜRSOY Teknik İşletme Yöneticisi
Görkem GÖBEL
Görkem GÖBEL Teknik İşletme Uzmanı
Teknik Ofis Yönetimi
Gülşah ÇALIŞKAN
Gülşah ÇALIŞKAN Teknik Ofis Kıdemli Yöneticisi
İsmail KIRIKÇIOĞLU
İsmail KIRIKÇIOĞLU Teknik Ofis Yöneticisi
Alperen KOCA
Alperen KOCA Teknik Ofis Uzman Yardımcısı
Mali İşler Müdürlüğü
Harun GÜLENÇ
Harun GÜLENÇ Mali İşler Müdürü
Gülşen PINARBAŞI TEKİR
Gülşen PINARBAŞI TEKİR Mali İşler Yöneticisi
Hikmet UZUNOĞLU
Hikmet UZUNOĞLU Mali İşler Kıdemli Uzmanı
İsmail KURT
İsmail KURT Mali İşler Uzmanı
Hakan Tufan OKMAN
Hakan Tufan OKMAN Mali İşler Uzmanı
İdari İşler Müdürlüğü
Ceyhun ÖZKAN
Ceyhun ÖZKAN İdari İşler Müdürü
Yavuz Fahir ZÜLFİKAR
Yavuz Fahir ZÜLFİKAR Sözleşmeler Kıdemli Yöneticisi
Atanur BAYDAR
Atanur BAYDAR İşletme Koordinasyon Kıdemli Yöneticisi
Mustafa Cenk GİDERGİ
Mustafa Cenk GİDERGİ İdari İşler Yöneticisi
İlhan BAŞ
İlhan BAŞ İdari İşler Uzmanı
Alper HACIALİOĞLU
Alper HACIALİOĞLU İdari İşler Uzmanı
Şule ÖZÇINAR
Şule ÖZÇINAR Sözleşmeler Uzmanı
Havva Simge TONGA
Havva Simge TONGA İdari İşler Uzman Yardımcısı
Çağatay BİÇER
Çağatay BİÇER İdari İşler Uzman Yardımcısı
Volkan AKTAŞ
Volkan AKTAŞ İdari İşler Uzman Yardımcısı
Süleyman CİVELEK
Süleyman CİVELEK Güvenlik Müdürü
Erdal METE
Erdal METE Şoför
Akif BASNAK
Akif BASNAK Şoför
Yönetim Hizmetleri Müdürlüğü
Ömer ENDEN
Ömer ENDEN Yönetim Hizmetleri Müdürü
Elif TABAR
Elif TABAR Yönetim Sistemleri Uzmanı
Merve Nur ŞAHİN YILDIRIM
Merve Nur ŞAHİN YILDIRIM Kurumsal Gelişim ve Eğitim Uzmanı
Eda METİN
Eda METİN Yönetim Hizmetleri Uzman Yardımcısı
İhale ve Satın Alma Müdürlüğü
Hüseyin KABADAYI
Hüseyin KABADAYI İhale ve Satın Alma Müdürü
Gürhan GÜLERCAN
Gürhan GÜLERCAN Satın Alma Kıdemli Yöneticisi
Ali AKARSU
Ali AKARSU Satın Alma Kıdemli Uzmanı
Saniye Merve KIRILMAZ
Saniye Merve KIRILMAZ İhale ve Teklif Uzmanı