başvurun

Bize Ulaşın
Adres Teknopark İstanbul Genel Müdürlük, Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı, No: 1 / 9A Pendik İstanbul 
Telefon +90 216 999 70 00
Faks +90 216 999 70 01
E-posta info@teknoparkistanbul.com.tr
Teknoparka Ulaşım
Karayolu ile;
Karayolu ile;

TEM otoyolunu kullanarak Ankara yönünden geldiğiniz takdirde Şekerpınar ve Orhanlı çıkışlarına girmeden devam edildiğinde Kurtköy çıkışına girmeli ve gişelerden Kurtköy çıkışını kullanmalısınız. İstanbul yönünden geldiğiniz takdirde Samandıra ve Sultanbeyli çıkışlarına girmeden devam edildiğinde Kurtköy çıkışına girmeli ve gişelerden yine Kurtköy çıkışını kullanmalısınız. 

E-5/D-100 otoyolunu kullanarak Ankara yönünden geldiğiniz takdirde Çayırova ve Tuzla-Tersane çıkışlarına girmeden devam edildiğinde Pendik-Tersane çıkışına girmeli ve Kurtköy-Pendik bağlantı yolunu kullanmalısınız. İstanbul yönünden geldiğiniz takdirde Kartal çıkışına girmeden devam edildiğinde Pendik-Tersane çıkışına girmeli ve Kurtköy-Pendik bağlantı yolunu kullanmalısınız. Yolun her iki tarafında Pendorya ve Neomarin Alışveriş Merkezlerini görebilirsiniz. (Mesafe ve güzergah hakkında planlama seçenekleri için http://www.kgm.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.) 

Havayolu ile;
Havayolu ile;

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın (SAW) yurtiçi ve yurtdışı seferlerini kullanarak yerleşkeye ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen www.sabihagokcen.aero adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Denizyolu ile;
Denizyolu ile;

İDO’nun Yalova-Pendik seferleri ile Pendik İskelesi'ne gelerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.ido.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.) 

İBB Şehirhatları A.Ş’nin Adalar-Bostancı seferleri ile Bostancı İskelesi’ne gelerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.sehirhatlari.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.) 

Metro ile;
Metro ile;

M4 Hattı (Kadıköy-Kartal)

ile Kartal istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.istanbul-ulasim.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.) 

Tatil günleri haricinde,

(PZT-CUM)
Tavşantepe metro istasyonundan Teknopark İstanbul’a ve Teknopark İstanbul’dan Tavşantepe metro istasyonuna belirli saatlerde servislerimiz bulunmaktadır. 

Tavşantepe - Teknopark  08:10
Teknopark - Tavşantepe  18:30
Teknopark - Tavşantepe 19:00

 

(İstasyon çıkışında servis aracını, araç ön camında bulunan Teknopark İstanbul levhasından bulabilirsiniz.)

Ring servislerin güncel durumu ve diğer sorularınız için oss@teknoparkistanbul.com.tr adresinden Teknopark İstanbul Koordinasyon Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Yüksek Hızlı Tren ile;
Yüksek Hızlı Tren ile;

Ankara-İstanbul yüksek hızlı tren hattı üzerinde bulunan Pendik istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.tcdd.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.) 

Marmaray ile;
Marmaray ile;

Pendik istasyonundan MR60 numaralı İETT otobüsleriyle yereşkemize ulaşım sağlanabilir. 

Tren ile;
Tren ile;

Haydarpaşa-Gebze banliyö tren hattı üzerinde bulunan Pendik istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.tcdd.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.) 

Otobüs ile;
Otobüs ile;

E3 Hattı (4. Levent Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
E9 Hattı (Bostancı-Sabiha Gökçen)
E10 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen) 
E11 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen)
E18 Hattı (Altunizade-Sabiha Gökçen)
KM20 Hattı (Kartal Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
KM22 Hattı (Cevizli Peronlar-Sabiha Gökçen)
SG1 Hattı (Kadıköy-Sabiha Gökçen)
SG2 Hattı (Taksim-Sabiha Gökçen)
16S Hattı (Uzunçayır Metrobüs İstasyonu-Sabiha Gökçen) 
122H Hattı (4.Levent Metro İstasyonu-Sabiha Gökçen)
132H Hattı (Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu-Sabiha Gökçen)
HAVATAŞ Hattı (Taksim, Yenisahra, Kadıköy-Sabiha Gökçen)

ile Teknopark İstanbul durağında inerek yerleşkemize ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

Metrobüs ile;
Metrobüs ile;

34A Hattı (Cevizlibağ-Söğütlüçeşme)
34G Hattı (Beylikdüzü-Söğütlüçeşme) 
34U Hattı (Zincirlikuyu-Uzunçayır)
34Z Hattı (Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme) 

üzerinde bulunan Uzunçayır durağında inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.) 

Taksi ile;
Taksi ile;

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda 7/24 taksi hizmeti veren SAWKOOP faaliyet göstermektedir. (Mesafe ve ücretler hakkında hesaplama seçenekleri için http://www.sawkoop.com adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)