inceleyin

3 Nis
Teknopark İstanbul Uzaktan Eğitim - “Stres Yönetimi”

Eğitimlerimize Uzaktan Eğitim ile hız kesmeden devam ediyoruz!

Koronavirüs pandemisi sırasında stres, kaygı ve korkularınızı nasıl yönetirsiniz? Plasebo ve Nosebo etkisini yaşamınıza nasıl uygularsınız? Eğitmen Esin Aksoy  ile “Stres Yönetimi”
 üzerine online webinar gerçekleştireceğiz. 3 Nisan Cuma günü saat 14:00’de Zoom’da buluşmak üzere!

Link: https://us04web.zoom.us/j/466720701

Esin Aksoy Kimdir?
2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden iyi bir derece ile mezun oldu. Aynı yıl Akbank Genel Müdürlüğü’nde yatırım uzmanı olarak iş hayatına başladı. 2,5 yıl bu görevde çalıştıktan sonra sırasıyla Business Intelligence ve Bilgi Teknolojileri konusunda Business Objects ve Probil firmasında çalıştı. Yaklaşık 7 ay California eyaletine gitmek için iş hayatına ara verdi. Geldikten sonra Turkcell’de belirli pozisyonlarda ve sonra Vodafone VIP (RED plus) Sales Manager olarak iş hayatına devam etti. 2,5 sene kendi firması ile marka danışmanlığı yaptı.
2008 yılı itibariyle kurumsal hayat ile koçluk/NLP programını bir arada yürüten Esin Aksoy +450 saatin üzerinde bireysel koçluk/NLP seansı vermiştir. Şu anda tüm teknikleri birleştirerek bütünsel/dönüşümsel/motivasyon ile bireysel ve kurumsal gelişim koçluğu alanında hizmet vermektedir. Denizbank, Odeabank,Reklam5, pozitif 724 referansları arasında yer almaktadır.