inceleyin

28 May
Projera Agile Bootcamp Programı
Yazdır

Teknopark İstanbul Akademi programları kapsamında sizi 28-29-30 Mayıs ve 4 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Projera Agile Bootcamp'e davetlisiniz!

Kampın amacı, kurumsal çevikliğe geçişte karşılaşılan engelleri aşabilecek deneyime ulaşmanızı sağlamaktır. 4 farklı eğitmen ile 3 günü Richmond Nua Sapanca'da konaklamalı, 1 gün online olarak düzenlenen kamptaki Çalıştay ve aktivitelerle çevik yolculuğunuzdaki deneyim ve bilgi birikimini en üst düzeye çıkaracağımıza inanıyoruz.

Kampta farklı sektörlerden katılımcılarla bir araya gelecek, yaşanan örnekler ve vaka analizleriyle bilgi ve birikiminizi artıracak daha ileri seviye bir Agile Koç olma deneyimi tadacaksınız. Etkinliğimizin ayrıcalıklı kişilerden ve sınırlı katılımcı sayısından oluşacağını belirtmek isteriz.

Programa Katlım İçin Ön Koşul

  • İleri seviye program, profesyonel koçluk tekniklerini kullanan,
  • Takım Koçu olarak en az 1 yıllık deneyime sahip olan veya
  • Daha önce Agile eğitimi almış 1 yıldan uzun süre çevik rollerden birini ya da birkaçını deneyimlemiş olan kişiler için uygundur.

Kimler Katılabilir?

Agile Koçlar, Scrum Master'lar, Agile dönüşüme liderlik yapan her seviyedeki şirket yöneticileri ve organizasyonel dönüşüm ve performans yönetimi konuları ile ilgilenen insan kaynakları personelleri katılabilirler.

Sertifikasyon

Programı başarıyla tamamladıktan sonra, Projera Agile Bootcamp katlım sertifikası alacaksınız.

Program Ücreti

Agile Bootcamp Program ücreti KDV Hariç 25.000 TL’dir.

Programa katılım için aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/1wgHmdMH2bAgGe5rThoCM2L3EkjMz-f08rPTx6JJrh60/edit