inceleyin

7 Oca
Dijital Pazarlama Eğitimi
Yazdır

Eğitim içeriğinde; temel dijital pazarlama kavramları, arama motoru reklamcılığı (SEM), görüntüleme ve banner reklamları (GDN), sosyal medya yönetimi, kampanya planlaması, performans ölçümü ve arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi ana başlıklar yer almaktadır.
Eğitim içeriğinde yer alan tüm bilgi ve dokümantasyon, geçmişte uygulanmış gerçek reklam kampanyalarına ve reel şirket/ajans rakamlarına dayanmaktadır. Bu özelliği ile eğitim, temel bilgileri vermenin ötesinde, farklı sektörlere göre dijital pazarlama öğretilerinin nasıl farklılık gösterebileceğini ve beklenmedik olası senaryoların neler olabileceğini sahadan net pratikleri sunarak farklılaşmaktadır.

 

PROGRAMIN SÜRECİ:
Amaç: Kitle iletişim araçlarının yaygınlaştığı ve dijitalleştiği, herkesin kendi medyasını kolayca oluşturabildiği, birkaç dakikada pazaryeri üyeliği yaparak e-ticaret faaliyetlerine başlamanın mümkün olduğu günümüzde, tüm bu aksiyonların temelinde yatan Dijital Pazarlama’nın temel kavramlarını öğretmek bu programın temel amacıdır.
Eğitim şekli: Online ve İnteraktif Eğitim
Süre: 3 saat 
Tarih: 07 Ocak 2021
Saat: 14:00 - 17:00
Katılım Belgeleri: Eğitimin tamamına devam eden katılımcılara İstinye Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından “Katılım Belgesi” verilecektir.

Soru ve görüşleriniz için: [email protected]