inceleyin

Kıdemli Yazılım Mühendisi 28.03.2023 /

Yerli ve milli altyapısı ile Simülatör Sistemleri, Savunma, Havacılık ve Uzay Sistemleri, Görsel Sistemler, Oyun ve Simülasyon alanlarında ileri teknolojilere dayalı hizmet ve ürünlerle ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer alarak her gün yeni başarılara imza atıyoruz.

Bugüne kadar, ulusal ve uluslararası alanda, sivil ve askeri kuruluşlar tarafından kullanılan yüzlerce simülatör ürettik; çeşitli alanlarda geliştirdiğimiz yazılım ürünlerini ise uluslararası alanda tanınmış kuruluşlara teslim ettik. Her geçen gün yükselen başarı grafiğimizle sürekli öğrenme ve üretme amacıyla özgün, yerli ve milli ürünler üzerine yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu doğrultuda; Şirketimizin yürüttüğü “Yeni Nesil Deniz Simülasyon Sistemleri” projelerinde bilgisayar bilimleri ve yazılım mühendisliği alanlarındaki problemlere birlikte etkin ve yaratıcı çözümler bulacağımız “Kıdemli Yazılım Mühendisi"  takım arkadaşları arıyoruz.

 

Genel Nitelikler:

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,

İyi derecede C++ bilgisi ve deneyimi olan,

En az 5 yıllık yazılım mühendisi tecrübesine sahip,

C++ ve QT ile yazılım geliştirme konusunda deneyimli,

Tercihen simülasyon ve oyun teknolojileri konusunda deneyimli,

Tercihen Unreal Engine veya Unity konusunda deneyimli,

Tercihen proje yönetimi konusunda deneyimli,

Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

*Görev yeri, adayların ikametlerine göre İstanbul, (Anadolu Yakası) veya Ankara olacaktır.

 

İş Tanımı:

Adayların, gemilerde kullanılan birçok cihazı simüle eden uygulamalar ve görüntü üretecinin (Image Generator, IG) senkron ve gerçek zamanlı olarak birlikte çalıştığı “Gemi Köprüüstü Simülatörü”nde ihtiyaç duyulan modülleri (harita altyapısı, uzaktan kumanda silah atış modülü, telsiz cihazları, vb.) C++, Qt, Gitlab teknolojileri kullanarak fronted ve özellikle backend tarafında Scrum metodu ile geliştirme yapmaları beklenmektedir.

 

Başvurular için:

 simyetenek@simsoft.com.tr