inceleyin

Yerli Video Konferans 6 Ay Daha Ücretsiz 16 Temmuz 2020

Teknopark İstanbul firmalarımızdan Nettsi Bilişim Teknoloji A.Ş. geliştirdiği yerli video konferans sistemi Nettsi’yi 6 ay daha bedelsiz kullanıma sunacak. Nettsi, IntelProbe işbirliği ile geliştirdi. Covid-19 salgını başladığında yabancı video konferans yazılımlarındaki güvenlik açıklarına karşı geliştirilen sistem birçok avantaja sahip. Bunlar arasında web tarayıcıları, IoS, android mobil uygulamaları ile anlık görüşme sağlaması, ekran paylaşımı, mesajlaşma ve görüşme kalite ayarı vb. özellikler bulunuyor. Ayrıca ölçeklenebilir mimarisi sayesinde istenilen kapasite, fiziksel sunucu konfigürasyonlarıyla destekleniyor. 

5 BİN KULLANICI

Açık kaynak üzerinde IntelProbe işbirliği ile geliştirilen sistem eş zamanlı 5 bin kullanıcı desteğine sahip. Nettsi ile halen 300’den fazla üniversite, hastane ve dernek birbiriyle hem kriptolu hem ücretsiz haberleşebiliyor. Nettsi Video Konferans Sistemi, 2020 yılı sonuna kadar Türkiye’de NGN bulut üzerinden ücretsiz hizmet vermeye devam edecek.

İŞTE AVANTAJLARI

Bilgisayarda kuruluma ihtiyaç duymuyor.

Kullanıcı sunucusunda lokal çalışarak verileri koruyor.

Bulut hizmeti Türkiye’de olduğu için veri güvenliği sağlıyor.

Ölçeklenebilir mimari ile kapasite artırımı sağlıyor.

Uygulama içinde toplu ve bireysel sohbet imkanı mevcut.

Web tarayıcıları ve mobilde (IoS, Android) kullanım zenginliği.

Ekran paylaşımı, mesajlaşma ve görüşme kalite ayarına sahip.

Uçtan uca kriptolu haberleşme avantajı sağlıyor.

Yabancı ürün satın almaya gerek bıraktırmayacak kalitede.

Bulutta ölçekli sistemde eş zamanlı 5 bin kullanıcı desteğine sahip.

 

İstanbul Ticaret'in sorulrını yanıtlayan Nettsi Bilişim Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Uğur Çağal'ın açıklamlarının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.