inceleyin

İş Sağlığı ve Güvenliğinde İhtiyaca Özel Yazılım 07 Ocak 2021

Teknopark İstanbul firmalarımızdan EGEROBOT’un, iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tüm süreçleri yöneten yazılımı ihtiyaca özel olarak da güncellenebiliyor. İstenilen her dilde ve 7/24 profesyonel hizmet sunan yazılım, Endüstri 4.0 ve IoT uygulamaları ile de uyumlu.

EGEROBOT Otomasyon Mühendislik Proje Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, iş sağlığı ve güvenliğini yöneten profesyonel yazılımlar geliştiriyor. Firmanın İSGSİS (İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Yönetim ve Denetim Sistemi) yazılımı, ihtiyaca göre özelleştirilebiliyor ve istenilen her dilde hizmet verebiliyor. Endüstri 4.0 ve IoT (nesnelerin interneti) uygulamaları ile entegre edilebiliyor. İSGSİS; yüksek kaliteli, kesintisiz hizmetlerinin yanı sıra çalışma ortamından veri toplayarak yazılıma destek ek projeler hayata geçiriyor. Akıllı ortam ölçümü ve veri birleştirmelerini en ideal duruma getiriyor.

ENDÜSTRİYEL HİJYEN ÖLÇÜMÜ

İSGSİS çalışma ortamında, endüstriyel hijyen ölçümlemesi yapıp, verileri değerlendiriyor. Kullanıcının karar destek mekanizması eşliğinde aksiyon üretmesine yardımcı oluyor. 7/24 profesyonel teknik destek sağlayan İSGSİS’de, işletmedeki herkes kullanıcı hesabı açabiliyor. Sistem, firmanın birlikte çalıştığı diğer firmalarca da kullanılabiliyor.

İş güvenliğine ilişkin tüm süreç ve aksiyonların profesyonel yönetimine imkân tanıyan yerli yazılım ile EGEROBOT, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün entegratör firmaları arasında yer alıyor.

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

EGEROBOT’un kurucusu, isgsis.com’un yöneticisi makina mühendisi İsmail Murat Bayık, A sınıfı iş güvenliği uzmanı. Bayık; makina imalat, otomasyon sistemleri, alçı ve yem de dahil olmak üzere endüstriyel sektörlerde 24 yıllık tecrübeye sahip. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli endüstriyel tesis ve sistem kurulumlarında anahtar teslimi başarılı birçok projeye imza attı. Ekstrüder yem ve evcil hayvan maması imalat tesislerinin kurulumunda, otomasyon ve robotik alanlarındaki uzmanlığı ile tanınan Bayık, uzmanlığını iş sağlığı ve güvenliği ile bütünleştirdi. EGEROBOT’u kurarak iş sağlığı ve güvenliği ile çevre alanlarında dijital çözümler geliştirdi.

EGEROBOT Kurucusu İsmail Murat Bayık'ın İstanbul Ticaret'te yayınlanan röportajına buradan ulaşabilirsiniz.