inceleyin

İhtiyaca Özel Yerli Karanlık Fabrikalar 12 Şubat 2021

Teknopark İstanbul firmalarımızdan SRDR Robotik, Türk üreticisinin ihtiyacına özel butik karanlık fabrikalar kuruyor. İthal makinalar ve robotik sistemler; Covid-19 nedeniyle servis mühendisi gelmeye korktuğu için üretim yapamazken, SRDR Robotik kurduğu karanlık fabrikalara 7/24 teknik destek verdi. Karanlık fabrikalar, insan emeğine gerek duymadan üretim yapmalarıyla biliniyor.

Türk sanayisi için tümüyle sektöre ve firmaya özel butik karanlık fabrikalar kuruyor. Covid-19 pandemisi nedeniyle bir yıldır teknik destek alamadıkları için üretim yapamayan ithal robotlu sistemler kullanan fabrikaların aksine bu dönemde SRDR Robotik, kurduğu karanlık fabrikalara 7/24 teknik destek veriyor. Kurduğu anahtar teslim robotik tesisler, halen 12 ülkede faaliyet gösteriyor. Firma, savunmadan kimyaya, tarımdan otomotive, tekstilden enerjiye kadar birçok sektör için ölçek ayırımı yapmadan karanlık fabrikalar kurabiliyor.

İstanbul Ticaret’in sorularını, SRDR Robotik’in kurucusu makina mühendisi Serdar Güvensoy cevapladı. Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz. 

Firma hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız