inceleyin

3.Altın Küp Ödül Töreni Yoğun İlgiyle Gerçekleştirildi 03 Mart 2017

 

Teknopark İstanbul’un En İyileri belirlediği 3.Altın Küp Ödül Töreni, Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktarın katılımıyla gerçekleştirildi.

2016 yılı başarı verilerinin ön planda tutulduğu 3.Altın Küp Ödül Töreninde, 13 Kategoride Teknopark İstanbul firmalarına ödülleri dağıtıldı. Bu kategorilerde; Yılın Savunma Sanayii Şirketi, Yılın En Fazla İhracat Yapan Şirketi, Yılın StartUp Şirketi, Yılın En Fazla İstihdam Sağlayan Şirketi, Yılın Kuluçka Şirketi, Yılın Üniversitesi, Yılın Yöneticisi, Yılın Ekibi, Yılın Şirketi, Yılın En Fazla Desteklerden Yararlanan Şirketi, Yılın Ürünü, Yılın Projesi ve Yılın En Fazla Proje Üreten Şirketi olarak belirlendi.

Teknopark İstanbul İcra Kurulu Başkanı Ata Şenlikci ve Teknopark İstanbul Genel Müdürü Muhammet Bilal Macit’in açılış konuşmalarının ardından Baykar Genel Müdürü Sn. Haluk Bayraktar en güncel gelişmelerle Baykar Milli İHA’nın serüvenini paylaştı. Bayraktar konuşmasında, Türkiye’de Savunma Sanayii üzerine yapılan Ar-Ge çalışmalarının geldiği önemli noktayı ve dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda tecrübelerini paylaştı.

Ve İşte 13 Kategoride Yılın En İyileri

Yılın Savunma Sanayii Şirketi : Roketsan

Yılın En Fazla İhracat Yapan Şirketi: P.I. Works

Yılın En fazla İstihdam Sağlayan Şirketi : Intertech

Yılın En Fazla Proje Üreten Şirketi: PavoTek

Yılın StartUp Firması: YongaTek

Yılın En Fazla Desteklerden Yararlanan Şirketi : Nubigon

Yılın Projesi: Motek

Yılın Ürünü: Altınay Havacılık

Yılın Kuluçka Şirketi : Optiyol

Yılın Yöneticisi : Intertech Firmasından Yeşim Cöngevel Sonbudak

Yılın Ekibi: Milsoft

Yılın Şirketi : Delta Marine

Yılın Üniversitesi: Bahçeşehir Üniversitesi