inceleyin

Yazılım Satış ve Pazarlama Uzmanı - Satış Ortaklığı 16.12.2021 /

EGEROBOT, 2013 yılından bu yana kurumsal işletmelerin, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında yapması zorunlu aksiyonların ortak veri modelli yazılım sistemi üzerinden yönetilmesi konusunda ilgili ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

İSGSİS İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Yönetim ve Denetim Sistemi Kurumsal Yazılım Çözümü isgsis.com ürünümüzün, mevcut satış gücünü ve kapasitesini genişletme adına yeni satış ortakları arıyoruz.

Potansiyel kurumsal (Özel sektör veya kamu kurumları) müşteri adayı işletmelere yönelik çalışmalarda satış ortağı olarak beraber yol alabileceğimiz "Yazılım Satış ve Pazarlama Uzmanı” arayışımız mevcuttur.

İş Tanımı

*6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında iş yerlerinde gerçekleştirilen iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının kayıt, takip, yönetim ve bakanlığa gönderim işlemleri için kullanılması zorunlu olan bakanlık entegrasyonlu yetkili İSG yazılımı olan "İSGSİS" yazılımının tanıtımını için toplantı randevusu ayarlamak. (Tanıtımı ve detaylı anlatımı ürün yöneticimiz yapacak)

* Ürüne ait konfigürasyonları ve fiyat analizlerini yapmak.

* İhtiyaçlar çerçevesinde satış ve pazarlama portföyünü oluşturarak rutin müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek.

* Rekabet analizi yaparak isgsis yönetim ekibine destek vermek.

* Belirlenen satış ve pazarlama hedeflerine göre gerekli planlamalarını sağlamak.

* Yapılan işler doğrultusunda ilgili birim ve yöneticilere rapor vermek.

* Sözleşme yenilenme zamanı gelen iş yerleri ile önceden görüşerek sözleşmenin yenilenmesini sağlamak.

İlerleyen süreçte kazanılması düşünülen yetenekler;

* Yazılım çözümleri için satış öncesi faaliyetlere destek vermek, mevcut ve potansiyel müşteri ziyareti ve toplantılara katılmak, ürün tanıtım ve sunum hazırlıklarını gerçekleştirmek. (Bu madde size verilecek geniş çaplı oryantasyondan sonra zaman içinde şekillenecektir.)

* İş yerlerinde kullanılan isgsis.com kurumsal yazılım çözümünde, ortaya çıkan problemleri kayda almak ve teknik ekibe aktarmak. (Bu madde de ürüne tam adapte olduktan sonra ilerleyen süreçlerde değerlendirilicektir.)

* İş sağlığı ve güvenliği çevre aksiyonlarının yönetimi konusunda müşteri ihtiyaçlarını saptamak, ihtiyaçları isgsis proje ekibine aktarmak ve müşteriye sunulacak teklifin konfigürasyon ve çözüm açıklaması, teknik şartname, analiz raporu, tasarım kısımlarını hazırlamak. (Bu madde de ilerleyen süreçlerde ihtiyaç olacaktır. An itibarı ile ürün yöneticimiz bu konularda size yardımcı olacaktır)

* Ürün geliştirmeye yönelik çalışma yaparak teknik ekiplere ilgili aktarım ve testleri yapmak.

(Bu madde de ürüne tam adapte olduktan sonra ilerleyen süreçlerde değerlendirilicektir.)

-----------------------------------

İş, tüm Türkiye için geçerlidir. İzmir'de ikamet şartı yoktur. Home Office olarak evden çalışabilirsiniz. Satış ortağının çalışma şekli ve çalışma ortamı tamamen kendisinin tasarlayacağı şekilde olabilir.

Ürün GLOBAL ve çoklu dil destekli bir ürün olduğu için satış ortaklığı yapacak kişin yurt dışına da satış yapabilir.

Ürün özellikleri, mevzuat ve satış ortağının ihtiyacı olan tüm teknik bilgi genel oryantasyon kapsamında EGEROBOT şirket yetkilileri tarafından kendisine sağlanacaktır.

İhtiyaç duyulan tüm konularda oryantasyon ve destek olacaktır.

Diğer detaylar görüşme sırasında konuşulacaktır. 

Genel Nitelikler (Tercihen)

* Üniversitelerin ön lisans (Bilg. Tekn. ve Programlama, İletişim) veya lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun.

* Tercihen minimum 2 yıl süre ile yazılım firmalarında teknik destek, müşteri hizmetleri veya satış pazarlama birimlerinde çalışmış.

* Tercihen SAP, vb. MRP/ERP tarzı kurumsal yazılımların satış organizasyonunda görev almış.

* 6331 sayılı kanun ve diğer iş sağlığı ve güvenliği alt mevzuatlarına hakim.

* Kamu ihale mevzuatına ve uygulamalarına hakim.

* Sunum yeteneğine sahip.

* Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen.

* Seyahat engeli bulunmayan.

* Problem çözme becerisine sahip, analitik düşünebilen.

* Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde iyi.

* İletişim becerileri güçlü.

* İş takip ve sonuçlandırma yeteneğine sahip.

* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

İlgililenenlerin [email protected] adresine özgeçmişlerini ve kurumsal yazılım satışı konusunda elde etmiş oldukları başarılardan oluşan kısa tanıtım yazılarını iletmeleri rica olunur.