VESTEL Savunma Sanayii Teknolojileri
Kuruluş2003
Çalışan Sayısı14

VESTEL Savunma Sanayi A.Ş.


Türk Savunma Sanayi’nin önde gelen firmalarından biri olan VESTEL Savunma Sanayi’nin uzmanlık alanları ve çözümleri hakkında detaylı bilgiye internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
VESTEL Savunma, Savunma ve Havacılık Sanayi’nde İnsansız Hava Araçları, Sistem Entegrasyonu, Hidrojen ve Yakıt Pili Teknolojileri konularında tasarım ve geliştirmeden üretime kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunmaktadır. 
Özellikle İnsansız Hava Araçları alanında sadece Türkiye’nin değil, bölgemizin en önde gelen firmalarından biri olma vizyonumuz doğrultusunda İHA’larımız tamamen özgün geliştirilmektedir. Yapısal ve aerodinamik tasarımından oto-pilot sistemi, merkezi kontrol bilgisayarı ve yer kontrol istasyonu dahil aviyoniklerin tasarımına, tüm yazılımın geliştirlmesinden sistemin üretimine kadar tamamen Türk mühendisleri tarafından gerçekleştirilen İHA’larımızla Türk Savunma ve Havacılık Sanayi’nin gelişmesine ve Türkiye’nin stratejik konumuna katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız. 
İnsansız Hava Araçları çalışmalarımıza paralel olarak Yakıt Pili alanında da dünyanın çok az sayıda ülkesinde yürütülebilen AR-GE faaliyetleri için yaptığımız yatırım Zorlu Grubu'nun geniş vizyonunu göstermektedir. 
VESTEL Savunma olarak başarının, ancak müşteri beklentilerini karşılamak ile mümkün olduğu bilinci ile yüksek seviyede eğitimli, tecrübeli ve yenilikçi yaklaşıma sahip çalışanlarımızla müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye çalışmaktayız
 

Savunma Sanayii Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar