Spidya Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2016
Çalışan Sayısı8

Spidya markası profesyonel iş ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış güçlü, esnek, işlevsel ve kullanımı kolay yazılım çözümleri sunar.

Spidya, şirketlerin iş süreçlerini daha az çaba ve daha düşük maliyetle artırmalarını sağlayan ürünler geliştirme fikriyle 2012 yılında araştırma ve geliştirme çalışmalarına başlamış ve Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından projelerine destek verilmiştir.

Günümüzde Spidya ürünleri, küçük ve orta ölçekli şirketlerin yanı sıra büyük işletmelerin ihtiyaçlarını da karşılayan çok çeşitli çözümler sunmaktadır. Esnek mimarisi Spidya, farklı ürünleri tek bir platformda bir araya getirerek şirketin dijital dönüşüm süreçlerini gerçekleştirir.

BT altyapısı ve hizmet yönetimi ürünleri, işletme yönetimi uygulamaları ile birlikte şirketlerin işlerini uçtan uca yönetmesine ve akıllı yatırım kararları almalarına olanak tanır.

 Spidya Ar-Ge ekipleri, en güncel teknolojileri takip etmekte ve bu teknolojilerin katkıları ile ürün ve cihazları geliştirmektedirler. Teknolojik mükemmellik ve yeniliğe adanmış Spidya ürün ailesi, tasarım kalitesi 

 

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar