Simkal İleri Elektronik Teknolojileri
Kuruluş2001
Çalışan Sayısı30

Simkal Kalibrasyon ve Danışmanlık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Kalibrasyon laboratuvarlarımız tarafından verilen kalibrasyon hizmetlerindeki en önemli hedefimiz; ölçülen cihaz, alet ya da ölçme büyüklüklerinde, ulusal ve/veya uluslararası SI birimleri’ne göre izlenebilirlik zincirinin sürekliliğinin sağlanmasıdır.

Simkal Kalibrasyon Merkezi hizmet ve yönetim süreçlerinde; gelişen teknolojilerle küresel rekabet ortamında önder konumunu sürdürebilmek için Toplam Kalite Yönetimi’ni uygulamaktadır. Toplam Kalite Yönetimi, müşteri odaklı olan, sürekli iyileştirmeyi hedefleyen ve çalışanların memnuniyetini, eğitimini ve süreçlere katılımını sağlayan bir yönetim biçimi olarak, Simkal Kalibrasyon Merkezi’nin hedeflerini gerçekleştirmede en verimli yol olarak kabul edilmektedir.

Tüm yönetici ve çalışanlarımızın, TS EN ISO/IEC 17025 standardının tüm gereklerini uygulaması ve benimsemesi, kaliteyi bütün süreçlerimizde yaşamaları ve yaşatmaları en büyük amacımızdır.

Simkal Kalibrasyon Merkezi, pazarın değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan hizmet/fiyat politikaları ile pazardaki liderliğini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında profesyonellikleri ve uzmanlıklarıyla, hatasız ve yüksek kalitede hizmet vermeye odaklanmış olan tüm çalışanlarımız, takım ruhu içinde kalite hedeflerinin gerçekleştirilmesinde gönül birliği ile gerekli altyapıyı sağlamaktadır.

Simkal Kalibrasyon Merkezi kuruluşundan beri çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde davranarak kazandığı haklı saygınlığı sürdürmeyi, ülkemiz kalite ve kalibrasyon sistemine katkıda bulunmayı bir görev kabul etmiştir.

İleri Elektronik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar