SecroMix Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2019
Çalışan Sayısı7

Günümüzün veri dünyasında dijital güven oluşturmak için siber güvenlik mekanizmalarını kullanarak değer yaratan SecroMix, kurumların uçtan uca güvenlik projelerinde aktif rol almayı hedeflemektedir. Amacımız güvenlik trendlerini yakından takip ederek müşterilerinde farkındalık oluşturmaktır. Secromix, Türkiye ve Güney Afrika ofisleriyle Siber Güvenlik alanında kendini kanıtlamış üreticiler ile çalışarak global pazarda büyümesine devam etmektedir. Güney Doğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa yapılanmaları üzerinde çalışmalar devam etmektedir.

Kurumların güvenlik kriterlerini analiz ederek puanlamasını yapar, 7/24 Darkweb, Deepweb gibi underground sitelerde olup bitenleri raporlar ve bir Hacker Gözüyle Siber Risk Karnenizi çıkaran uygulamalar sayesinde risklerinizi ölçümleyebilir.

SecroMix, siber tehdit avcılığı ve siber istihbarat alanlarındaki yazılım çalışmalarıyla da müşterileri daha derin bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda yazılan uygulamalar ile müşterilerine ait sızdırılmış verilerin izini sürer, sahte domain bilgilerini takip ederek otomatik bilgilendirme ile önceden önlem alınmasını sağlar. Bireysel ve küçük ölçekli kurumlar için geliştirmeyi amaçladığı güvenlik uygulamaları ile internetin zararlı içeriklerinden ailenizi ve işyerinizi korumayı hedeflerken aynı zamanda siber güvenlik araçlarına erişimi kolaylaştırmayı ve yönetimini basitleştirmeyi hedeflemektedir.

SecroMix, SMSK Bilgi Teknolojileri markasıdır.

 

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar