San Bilgisayar İleri Elektronik Teknolojileri
Kuruluş1999
Çalışan Sayısı7

San Bilgisayar Tic. Turizm İth. ve İhr. A.Ş.

1992 yılında tohumlarımızı attık ve Marmaris, Muğla’da SAN olarak başladık.

Acente yazılım sistemlerinin turizm endüstrisinin hızlı değişimine ayak uydurması için sürekli olarak yüksek performansta satışı arttırıcı ve kaliteli ürünler olması gereklidir. Bu doğrultudak kurumsal firmamız başarının müşteri beklentilerini karşılayan hatta aşan yüksek kaliteli hizmet, sürekli üretim ve geliştirme ile mümkün olabileceğine inanıyoruz.

San TSG olarak, araştırma ve geliştirme personeli ekibimizle birlikte bizler 20 yılı aşkın bir süredir 55’den fazla ülkede ve 500’den fazla turizm firması için yüksek kaliteli hizmet hedefli çözüm ortağı olarak pazarda olmaktan gurur duyuyoruz.

San TSG, sadece teknolojinin üstünlüğü ürünlerine yansıtmayı görev edinmeyip aynı zamanda müşterilerinin sorunsuz bir şekilde günlük teknoloji ile de entegrasyonu için çaba sarf eder. Turizmdeki uzmanlığımız bizim tam ve mutlak bir şekilde başarıya ulaşmamızı sağlamaktadır.

“TURİZM PROFESYONELLERİ TARAFINDAN ÜRETİLEN YAZILIMLAR” sloganımızdan da anlaşılacağı üzere San TSG seyahat endüstrisi ile ilgili olmayan herhangi bir yazılımı üretmez.

San TSG olarak, her zaman müşteri ihtiyaçlarına karşı duyarlığımız ve yaratıcılık felsefemiz ile çözüm ortalarının güvenini ve uzun sureli ilişkilerden dolayı dostluklarını da kazanmıştır.

Personelimizin müşterilerimizle olan ilişkileri sayesinde üretimin daha başarılı olduğuna ve bu suretle kalite taahhütlerimizin de arttığına inanıyoruz.

Sizleri de çözüm ortağı olduğumuz kurumsal şirketler arasında görmekten mutluluk duyacağız.

İleri Elektronik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar