Saminsight Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2021
Çalışan Sayısı2

SAMINSIGHT yapay zekâ tabanlı görüntü işleme uygulamaları ve endüstriyel kontrol otomasyonlarında yenilikçi ve ekonomik ürünler sunmak amacıyla kurulmuş bir yazılım ve teknoloji şirketidir. Endüstriyel uygulamalarda yenilikçi algoritmalar kullanılarak AR-GE çalışmaları yürüten SAMINSIGHT; başlıca görüntü işleme, veri analizi, makine öğrenmesi gibi yöntemlerin kullanıldığı uygulamalar için ürün ve teknoloji üretmekteyiz. Şuanda TÜBİTAK destekli görüntü işleme tabanlı yol hasarlarının tespitine yönelik çalışmamızı yürütüyoruz.

Çalışanlarımızın ve akademik danışmanların tecrübeleri ile Derin Öğrenme ve Yapay Zekâ algoritmalarının uygulanabileceği problemlere çözümler sunmamızı sağlayarak müşterilerimizin yenilikçi yöntemlere olan ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyoruz. Yazılım geliştirme hizmetleri yanı sıra danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

Tüm çalışanlarımızla, müşterilerimize yüksek değerli ürünler ve hizmetler üretmeyi katma değeri yüksek ihraç edilebilir ürünlerin geliştirilmesinde öncülük ederek akademik çalışmalar ile desteklemesini sağlamak temel misyonumuzdur. Firmamızın ülkemizin yazılım ve ürün geliştirme süreçlerinde destek veren, uluslararası olmasını hedefliyoruz.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar