RFT Araştırma İleri Elektronik Teknolojileri

RFT ARAŞTIRMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

RFT çalıştığı alanlarda müşterilerinin ihtiyaçlarına özel, benzersiz çözümler üretir. Bu çözümler portföyümüzde AR-GE, teknoloji transferi, danışmanlık, eğitim, tasarım ve prototip üretimi olarak yer almaktadır.

Firmamıza adını veren ve özgün buluşlarımızdan olan “Real Frequency Tecniques-RFT” kullanarak, geniş bant güç amplifikatörleri, anten eşleştirici devreler, mikrodalga komünikasyon modülleri, vb. ürünlerin tasarım ve prototip üretimini yapmaktadır.

RFT Tarafından geliştirilen SYMPES isimli bir başka buluş, ses, görüntü, video ve biyomedikal işaretlerin modellenmesi için kullanılan özgün bir kodlama yöntemidir. Firmamız tarafından geliştirilen karar destek sistemleri de çeşitli kuruluşlar tarafından başarı ile kullanılmaktadır

RFT, küp ve mikro uydu alanında anten, yer istasyonu, fırlatma, uydu ve iletişim bileşenleri için proje, eğitim tasarım ve uygulama danışmanlığı ile tüm alt sistemlerinin teminini sağlamaktadır

Firmamız, yurt dışı çözüm ortakları ile, uzaktan ve yakından patlayıcı tespiti, gizli nesne görüntüleme sistemleri, sunmaktadır.

İleri Elektronik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar