Picta İleri Malzeme Teknolojileri
Kuruluş2018
Çalışan Sayısı1

Picta, herhangi bir amaç için gıda boyaları ve doğal özler üreticisidir. Bizim sorumluluğumuz; doğal bir ortak olarak müşterilerimize hem hazır hem de geliştirilmiş özel ürünler sunmaktır.

Ekiplerimiz, profesyonellik ve tutku çalışmaları ile üniversite işbirliğinde aktif bir etkiye sahiptir. Picta, hammadde kalitesi, renklendiricilerin ve ekstraktların etkinliği ve verimliliği, esnek üretim hatları, duyarlı ve özenli iş anlayışı, yenilikçi ve takipçi Ar-Ge ekibi ile küresel pazara hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bitki özütleme, saflaştırma ve renklendirme ürünlerindeki uzmanlığımızı 10 yılı aşkın süredir profesyonel kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Picta, renklendirme bilgisi ve üretim becerilerini birleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak özgün, verimli ve yenilikçi çözümler üretir.

Projemizde nar kabuğundan çıkan atıkları kullanarak doğal ve yüksek antioksidan kapasiteli gelişmiş malzeme üretmeyi hedefliyoruz. Elde edilecek ürün, antioksidan ve anti-kanserojen olarak gıdalarda ve özellikle ilaç endüstrisinde kullanılabilir.

İleri Malzeme Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar