P.I. Works Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2005
Çalışan Sayısı214

 

P.I. Works yapay zeka ve otomasyon temelli mobil şebeke planlama, yönetim ve optimizasyon çözümleri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden birisidir. P.I. Works mobil şebekelere yönelik derin bilgi birikimini uluslararası platformlarda ödüller kazanmış ürün ve servis portföyü ile birleştirerek müşterilerine en kaliteli çözümleri sunar. Bu çözümler mobil operatörlerin 5G’ye doğru ilerlerken şebeke dönüşüm süreçlerini hızlandırmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini iyileştirir ve şebeke yönetim giderlerini düşürür.

Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik kıtalarına yayılmış geniş müşteri tabanımıza yine bu bölgelerdeki ofislerimiz üzerinden ürün ve hizmetler sunuyoruz. P.I. Works’ün çözümleri 35 ülkeye ve 47 mobil operatöre ulaşmış olup müşterilerimiz arasında Telefonica Grup, Ooredoo Grup, Turkcell, Turk Telekom, Telkomsel, O2 gibi önemli operatörler bulunmaktadır.

P.I. Works mobil şebekelerin geleceğini şekillendirecek uluslararası endüstri standartlarının oluşturulmasında önemli bir rol oynamaktadır. P.I. Works’ün yakın çalıştığı standart kurumları arasında Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü (ETSI), Üçüncü Nesil Mobil İletişim Ortaklık Projesi (3GPP) ve Küresel TD-LTE İnsiyatifi (GTI) bulunmaktadır.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar