Marmatek İleri Elektronik Teknolojileri
Kuruluş2006
Çalışan Sayısı14

Marmatek Müh. End. Test Ölç. ve Oto. San.ve Tic. Ltd. Şti.

Marmatek kurulduğu 2004 yılından günümüze ülkemizin lider firmalarının ve üniversitelerinin araştırma, geliştirme ve kalite faaliyetlerinde karşılaştıkları zorlu test ve ölçüm ihtiyaçlarına uzman kadrosu ve geniş uygulama tecrübesiyle yenilikçi ve etkin çözümler sunmaktadır.

İlk başladığımız günden beri odağımıza müşterilerimizi ve onların başarılarını yerleştiriyoruz. Her test uygulamasının büyük soru işaretleri ile başladığını ve başarının detaylı ve özverili bir takım çalışması ile gerçekleştiğinin farkındayız.

Müşterilerimizin zorlu problemlerini üstlenir ve uzun yıllarda ve yüzlerce başarılı uygulama ile oluşturduğumuz tecrübemize güvenerek en iyi çözümü oluşturmaya gayret ederiz. Takım çalışması firmamızın özünü oluşturur. Teknik ve idari pozisyonlarda çalışan tüm arkadaşlarımız tek bir hedefe odaklanır: Müşterilerimiz İçin Değer Yaratmak.

Bugün artık bilgiye ulaşmanın zor olmadığı bir dönemdeyiz. Bu bilgi bulutu içinde çözümü oluşturacak olan uygun bileşenleri seçmek ve entegre edebilmek tüm çalışanlarımızın ortak gayretidir. Müşterilerimizi de takım çalışmasına katmaya önem veririz. Onlardan çok şey öğrenir kendimizi sürekli geliştiririz.

Marmatek, sürekli gelişimin çok önemli olduğu bir iş kolunda faaliyet gösteriyor. Yeni ürünler, yeni standartlar, ve aşılması gereken yeni zorluklar…Tüm bunları takip etmek ve kabiliyetlerimizi artırmak için ilgili yurt dışı fuarlarını düzenli olarak ziyaret ederiz, yurt içindeki uzmanlık seminerlerine katılırız. İş ortaklarımızdan düzenli eğitimler ile tüm takım arkadaşlarımızı keskin tutarız.

Firmamız kendi seçtiği ve inandığı değerlere uygun çalışmayı öncelik kabul eder. Sorumluluk ve dürüstlük ilkelerimizden ikisidir. Marmatek, müşterilerinin kalite ve Ar-Ge faaliyetlerine en üst seviyede destek vermek ve müşterilerimizin elle tutulur başarıları için çalışmayı birinci sorumluluğu kabul eder. Tüm çalışanlarımız bu bilince sahiptir. Modern iş hayatındaki hızlı tempoda insiyatif almak ve doğru kararı vermek üzere özgüven sahibi çalışanlarımız sizin için test mühendisliğindeki en doğru ve etkin çözümü geliştirmeyi ve teslim etmeyi kişisel sorumluluğu olarak kabul eder.

Müşterilerimiz ile işbirliğimiz satış bittikten sonra başlar. Test projeleri ve kalite çalışmaları uzun soluklu olduğu için satış sonrası devreye alma ve ilk çalıştırma aşamasında kendini ispat etmiş olan eğitim ve destek programımızı uygularız. Telefon ve bilgisayar ile uzaktan erişim desteklerimiz ücretsizdir. Görev başı eğitim adını verdiğimiz uygulama ile ihtiyaç duyulduğu taktirde satış sonrasında, mevcut yürüyen projeniz üzerinden bir iş programı yapar ve eğitimi sonuç odaklı bir anlayış ile veririz. Müşterimiz kendi kanatları ile uçmaya başladığında dahi bir gözümüz hep üzerinde olacaktır.

İleri Elektronik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar