Linux Institute Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2011
Çalışan Sayısı3
Telefon0216 999 6311

Faaliyet Alanları

Kurulduğu 2011 yılından bugüne sürekli büyüyen Linux Institute, ilk olarak eğitim alanında hizmet vermeye başlamıştır. Eğitim alanındaki uzmanlığını ve tecrübesini 2012 yılında danışmanlık alanına taşımış, ülkemizin önde gelen kuruluşlarına sistem yönetimi alanında danışmanlık vererek önemli bir çözüm ortağı konumuna ulaşmıştır. 2014 yılı başından bu yana ise yazılım alanında girişilen Ar&Ge ve inovasyon çalışmalarıyla alanında öncü bir teknoloji firması haline gelmiştir. İstanbul merkez olmak üzere hâlihazırda yurt içinde tüm bölgelerde hizmet sağlamaktadır.

 

Hizmet sunduğu ve çözüm ortağı olduğu kurumların ihtiyaç ve beklentilerine odaklanan Linux Institute, faaliyet gösterdiği sistem yönetimi alanında her geçen gün yeni bir ürüne imza atmaktadır. Özellikle açık kod tabanlı sistem yapılarının risk ve performans odaklı ve gerçek zamanlı izlenmesine ve yönetilmesine olanak tanıyan kullanıcı-dostu yenilikçi çözümlerle IT sektöründeki inovasyon hareketine paydaş olmuştur.

 

Bünyesindeki uzman ve donanımlı çalışanlardan oluşan yazılım, tasarım ve satış ekibi ile bir Türkiye markası olma yolunda başarı ile ilerlemektedir.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar