Kunbus Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2018
Çalışan Sayısı5

Kunbus, sürekli büyüyen endüstriyel ağ pazarına (fieldbus, endüstriyel Ethernet) ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti'ne (IIoT) yenilikçi ve ekonomik ürünler sunmak amacıyla kurulmuş uluslararası bir teknoloji şirketidir. Endüstriyel haberleşme protokollerinde uzmanlaşmış deneyimiyle Kunbus olarak, başlıca Fieldbus'lar ve Gerçek Zamanlı Ethernet Otomasyon Ağları için ürün ve teknoloji üretiyoruz. Temel çalışma alanımız otomasyon, proses, üretim ve sürücü teknolojilerindeki endüstriyel haberleşme ortamıdır.

 

Tecrübemiz, IoT-Gateway'ler gibi IIoT uygulamaları için çözümler sunmamızı sağlayarak müşterilerimizin OT ve IT ihtiyaçlarını birbirine bağlamaya yardımcı olur. Yazılım geliştirme hizmetleri, standart fieldbus (örn. Profibus, CANopen, DeviceNet) ve endüstriyel Ethernet (Profinet, Ethernet/IP, SERCOS, EtherCAT) ürünleri için tek bir kaynaktan teknoloji çözümleri sunuyoruz. IO Link konusunda KUNBUS, IO LINK, IO LINK Wireless ve IO LINK Safety'nden oluşan yenilikçi teklifler sunar.

 

Tüm çalışanlarımızla, müşterilerimize yüksek değerli ürünler ve hizmetleri zamanında teslim etmekteyiz. Kendimizi, müşterilerimizin sorumlu ortağı olarak görüyoruz.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar