İsgDigiLine Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2021
Çalışan Sayısı4

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş sağlığı ve güvenliği hizmeti çevrim içi platform olarak saha operasyonları sürdürüldüğünde, katma değerli servisleri üretebilir ve farklı tedarikçi ve hizmet sağlayıcıları bir araya toplayabilir. Bu düşünceyi temel alarak kurulan İsgDigiLine firması, arkasına 150 kişilik uzman bir kadronun bilgi birikimini alarak ilk adımlarını atmaktadır. Katma değerli servislerin üretilmesi için öncelikli olarak yasal mevzuatların çerçevesinde bilgi toplanmasını eksiksiz olarak yerine getirecek platformu hazır hale getirecek ve yapay zeka, artırılmış gerçeklik ve IoT çözümleri ile çevrim içi platformda harmanlayarak katma değerli servisler üretilecektir.

Firma ortakları, konusunda uzman doktor, is güvenliği uzmanı, yazılım mimari ve yapay zeka uzmanları tarafından kurulmuş ve bilgi birikimlerini inovatif bakış açısı ile piyasanın beklentilerini karşılayabilecek şekilde projeye katmaktadır. Çıkacak ürün çevik yazılım metodolojileri kullanılarak direkt is sağlığı ve güvenliği saha profesyonelleri tarafından kullanılır olacak şekilde planlanmıştır.

Platform PaaS, SaaS modelleri ile piyasaya sunulacaktır. Platform barındırdığı verileri daha sonradan platforma katılacak diğer paydaşlar ile yasal çerçevelrede paylaşabilir olarak mimari tasarımı yapılmıştır.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar