Intertech Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş1987
Çalışan Sayısı1167
Telefon+902164280241

Intertech Bilgi İşlem ve Pazarlama Tic. A.Ş.

Intertech, finans sektörünün ihtiyaç duyduğu Bilgi Teknolojileri hizmetlerini sunmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur. Bugün Intertech, finans ve bankacılık sektörüne yönelik geliştirdiği yenilikçi çözümlerle, Türkiye’de ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri arasında yerini almıştır.

Intertech, 30 yılı aşkın tecrübesi ve alanında uzmanlaşmış 1100’ün üzerindeki teknik kadrosuyla ürettiği 100’den fazla ürünü, başta Türkiye olmak üzere, Avrupa ve MEA bölgesindeki 10 ayrı ülkede 40’tan fazla finansal kurumda kullanılmaktadır. Ayrıca Intertech, Nisan 2013’ten bu yana Gartner Vendor List’te yer almaktadır. Bir finansal kurumun ihtiyaç duyabileceği tüm ürün ve hizmetler, Intertech tarafından uçtan uca tek başına sağlanabilmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, birçok yerli ve yabancı bankada kullanılan dört temel bankacılık paketini geliştirmiş, tecrübe ve deneyimini kullanarak ürün yelpazesini çok daha fazlasına yükseltmiştir. Microsoft’un stratejik çözüm ortağı olan Intertech, geliştirmiş olduğu inter-Vision entegre bankacılık platformunu, .NET, Microsoft SQL Server gibi Microsoft tabanlı güncel teknolojiler üzerine kurgulamıştır. Agile proje yönetim yaklaşımı ile ITIL ve COBIT uyumluluğu gözetilerek geliştirilen inter-Vision platformu, “finansal uygulamalar” ürünlerinin yanında “müşteri ilişkileri yönetimi”, “iş süreçleri yönetimi”, “veri madenciliği ve iş zekası” ve “dijital kanallar” , “altyapı yönetimi”, “ödeme sistemleri” ana grupları altında biribiriyle entegre çalışan veya platformdan tamamen bağımsız olarak kullanılabilecek ürünlerden oluşmaktadır.

Çeyrek asırdan uzun bir süredir müşterilerine, onların ihtiyaç ve taleplerini doğru ve eksiksiz anlayıp, katma değer yaratacak BT çözüm ve hizmetlerini, en yeni teknolojileri kullanarak, rekabet avantajı sağlayarak, üstün hız, kalite ve düşük maliyet ile sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Büyük ve köklü bir aile olmanın verdiği güçle, daha yeni ve inovatif projelere imza atmaya hazırlanan Intertech’in asıl hedefi, uluslararası pazarda çözüm ve hizmet üreten BT firmaları arasında yükselen pozisyonunu korurken, benzerleri ve takipçileri arasında fark yaratmaya devam ederek zirvedeki yerini almaktır.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar