İNORES Enerji Teknolojileri
Kuruluş2010
Çalışan Sayısı8

İnovatif Teknoloji Müh. Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.

İNOVATİF TEKNOLOJİ, INORES bünyesinde 2010 yılında müşteri odaklı ve probleme özel inovatif mühendislik çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman ve yetenekli mühendisler tarafından ileri seviye mühendislik ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Bilgisayar Destekli Mühendislik alanında uzun yıllara dayanan profesyonel tecrübeye sahiptir. Amacımız, bu alanlarda ileri mühendislik ürünlerinin ve tekniklerinin kullanımını yaygınlaştırmak, aynı zamanda hizmet vererek ülke içinde katma değer yaratılmasına katkıda bulunmaktır.

İNOVATİF TEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK BAKIŞ AÇISI

İNOVATİF TEKNOLOJİ ileri seviye mühendislik uygulamaları için kapsamlı mühendislik çözümleri sağlamaktadır, Rüzgar Enerjisi Mühendisliği ve Kompozit Yapı Mühendisliği odaklandığı önemli alanları oluşturmaktadır. Havacılık, Savunma, Enerji, Otomotiv, İnşaat, Denizcilik ve Makina gibi sanayilerde yaygın bir şekilde kullanılan probleme özel, entegre, bilgisayar destekli mühendislik teknolojileri ve hizmetleri sunmaktadır.

Faaliyet alanlarımızdaki güncel gelişmeler takip edilmekte ve bu alanlardaki ilerleme üniversiteler, araştırma enstitüleri ve tasarım/imalat firmaları arasında bir platform oluşturularak desteklenmektedir. Konusunda öncü firmalarla işbirlikleri kurarak konsept tasarımdan seri imalata kadar uzanan geniş bir portföyde çözümler sağlamaktadır. Bunun yanında ülkemizdeki firmalara know-how kazandırmak ve teknoloji transferi için işbirlikleri geliştirmektedir.

Siemens Simülasyon çözümleri LMS ürün portfoyünün Türkiye disitribütörü, Boğaziçi Yazılım A.Ş.'nin NX CAE ürünleri, Fibersim, SDE, Syncrofit ve QPE ürünlerinin Türkiye bayisidir.

Ürün geliştirme aktiviteleri kapsamında ise komponent ve sistem tasarımı, analiz ve optimizasyon hizmetleri sunulmaktadır. Ek olarak, konsept tasarımdan seri üretime anahtar teslim hizmet verebilmek için hassas imalat kabiliyetine sahip firmalarla işbirlikleri kurulmuştur.

RÜZGAR ENERJİSİ

INORES, 2010 yılında yenilenebilir enerji alanında ileri mühendislik tekniklerini kullanarak güvenilir ve sürdürülebilir yatırımların gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş bir mühendislik firmasıdır.  

Tecrübeli kadrosu ve işbirliğine gittiği konusunda uzman firmalar vasıtasıyla müşterilerine etkili çözümler sunmaktadır.

Enerji Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar