Folovmi Teknoloji Sağlık Bilimleri Teknolojileri
Kuruluş2020
Çalışan Sayısı4

Folovmi Teknoloji

Folovmi Teknoloji patentli ve KOSGEB Ar-Ge İnovasyon destekli Akıllı Yaşam Platformu projesi kişilerin sağlık, güvenlik ve yaşam alanlarındaki verilerini geliştirdiği akıllı cihazları ve yazılımları ile uzaktan gerçek zamanlı takip eder, verileri kayıt altına alır, verilerde kişiselleştirilmiş limit dışı ölçümler tespit ettiğinde acil durum süreçlerini başlatır, acil durum süreçlerini , yaşamsal süreçleri ve eko sisteminde bulunan akıllı cihazları kullanıcı tarafından olusturulan senaryolarla bulut tabanlı olarak  yönetir.

Firma Hakkında: 

Folovmi sağlık ve güvenlik alanında yenilikçi teknolojik çözümler üreten sensör, giyilebilir teknolojiler, temassız radar teknolojileri, akıllı ev cihazları, iot, yapay zeka, sağlık bilişimi alanlarında uzmanlaşmış, sağlık bilişimi alanında onlarca proje tecrübesi olan teknoloji Start-Up dır. Vizyonu insan odaklı yenilikçi sağlık ve güvenlik alanında yüksek teknoloji ürün, yazılım ve hizmet geliştirmektir.

Firma Kabiliyetleri: 

Folovmi Teknoloji insan odaklı teknoloji tabanlı yaşam takip platformu olup misyonu bilişim, iletişim, yazılım, yapay zeka, temassız radar teknolojilerini kullanarak sensörler, giyilebilir cihazlar ve yönetilebilir akıllı cihazlar ile yaşamsal sağlık ve güvenlik verilerini takip etmek, engelli çözüm destekli yaşamsal acil durum ihbarlarını algılamak, ihbarları anlık olarak ilgili kurum ve kişilere bildirmek, yaşamsal risk oluşumlarını azaltmak, teşhis tedavi desteği sağlamak, hayatı kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmaktır.

ENG

About Company: 

folovmi is a Start-Up which produces innovative technological solutions in the field of health and safety, wearable technologies, radar technologies, smart home gadgets, IoT, AI, and consist of people who have dozens of project experience in the field of technology. Our vision is to develop high-tech products, software and solutions in the human-oriented innovative health and safety field.

Company Capability: 

Folovmi is a human-oriented technology based life tracking platform. Its mission is to follow vital health and safety data with sensors, wearable devices and manageable smart devices by using informatics, communication, software, artificial intelligence, radar Technologies and inform the relevant institutions and individuals to reduce the risk of life, provide diagnostic treatment support,  facilitate life and improve the quality of life.

Sağlık Bilimleri Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar