Evet Technologies Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2019
Çalışan Sayısı7

2019'da kurulmuş California temelli bir yazılım şirketidir. Şirketin geliştirdiği ürün grupları affilate marketing'i baz almaktadır. Uzun süre uluslarası pazarda yayınlayıcı olarak edinilen tecrübeler ile global satış trafiği sağlayacak ve bütün ekosistemi tek çatıya taşıyacak yapı üzerine çalışılmaktadır.

Geliştirilen ilk projemiz dijital satis yapan bütün şirketlere affiliate alt yapısı sunarak uluslararası satış ağı sağlamayı hedeflemektedir. (Affiliate Marketing,Türkçe karşılığıyla Satış Ortaklığı sistemi en temel tanımıyla internetten para kazanma yöntemidir. Başka firma ya da kişilere ait ürünlerin satışıyla gelir elde edilmektedir. Satışı yapan firma ya da kişi, aracılık edecek kişiye ürün satış linkini verir ve bu kişi internet ortamında satış linkini paylaşarak yapılan her satıştan para kazanır.)

Bu şekilde şirketler kendi teknolojik alt yapıları olmadan marka is birlikleri oluşturup birebir etkileşime geçmeden tek bir platform üzerinden bağlantı sağlayarak iş birlikleri kurabileceklerdir. İş birlikleri yapısı ürün bazlı satışlardan komisyon ödemesine dayandığı icin bir çok dijital yayınlayıcı ile iş birliği yapabileceklerdir. Turkiyede'ki firmaları uluslarası pazarda iş birliği yapabilmesini sağlamak ile birlikte ,instagram youtube, blog vs gibi yayınlayıcıların tamajının yurtdışındaki markalardan döviz kazanmasını sağlamaktadır.

 

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar