Endpoint Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş2013
Çalışan Sayısı7

ENDPOİNT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GÜVENLİĞİ ARGE A.Ş.

Siber Güvenlik Ağ Geçitleri, Wi-Fi ve HotSpot Sistemleri, Siber Saldırı Tespit ve Engelleme Çözümleri, Sızma ve Güvenlik Zafiyeti Testleri, Kaynak Kod Analizi ve Fuzzing Çözümleri
Bugüne kadar pek çok ulusal ve uluslararası ödüller ile taçlandırılan özgün yapımızla, Ağ Güvenliği dünyasının en popüler ve en yaygın güvenlik duvarı-ağ geçidi sistemlerinin yaratıcısı ve üreticisi İtalyan Endian şirketiyle ile yarattığımız sinerjiyle ülkemizdeki ilk Türk-İtalyan Bilgi Güvenliği Araştırma ve Geliştirme laboratuvarını ortaklaşa kurduk. 

Endpoint Labs; bilişim güvenliği problemlerine özgün çözümler ve sistemler üretmek üzere yola çıktı. Şu an geldiğimiz noktada çözümlerimizin sadece ülkemizde değil tüm dünyada kullanılır olmasını sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Kolay kurulan, sorunsuz yönetilen, bir kurum için gereken en temel bilişim güvenliği ihtiyaçlarına cevap veren ağ geçitleri (yazılım ve donanım) sistemlerinin Ar-Ge’sini Teknopark İstanbul'da yapıyor ve üretiyoruz. 

Geçmişte IBM’in Türkiye’deki ilk Business-Partner’ı olan BYTE’ı kurarak, 1985'ten günümüze özenle oluşturduğumuz bilgi birikimini, bilgi ve ağ güvenliği alanlarında ülkemizdeki ilklere imza atarak, yaratıcılığımızla ileri teknolojik siber güvenlik çözümlerine dönüştürerek uluslararası platforma taşımaya başladık. 

​Hizmetler:
- Siber Güvenlik Ağ-Geçitleri : Klasik UTM sistemlerinin ötesinde HotSpot ve Wifi destekli, kullanıcı kimlik doğrulama SMS yetkilendirme ve/veya 3. parti veri tabanlarıyla etkileşimli olarak çalışan ek güvenlik sağlayan ağ yönetim sistemleri
-  Scada firewall sistemleri
-  Ağ dinleme ve İzleme çözümleri. 5651 sayılı yasaya uygun loglama sistemleri 
-  Ağ Sızma Testleri
-  Web Uygulamaları Sızma Testleri 
-  Zafiyet Analizi 
-  Sosyal Mühendislik Testleri 
-  İleri Düzey Tehdit İncelemesi 
-  Dijital Adli Bilişim 
-  Kaynak Kodu İnceleme 
-  Fuzzing Testleri 
-  Load ve Stress Testleri 

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar