ElectraIC Savunma Sanayii Teknolojileri
Kuruluş2014
Çalışan Sayısı14
Telefon+902169120167

Electra Mikroelektronik ARGE LTD. ŞTİ.

Electra IC ASIC/FPGA/PCB konularında elektronik devre tasarımı, doğrulama ve geçerleme hizmetleri sunar. Uluslararası şirketlerle çalışmış, alanında tecrübeli, yetkin profesyonellerden oluşur. Tüketici elektroniği, otomotiv, kablosuz bağlantılar (WiFi, Bluetooth, GPS) ve savunma sanayi projelerinde tecrübelidir. Özellikle DO-254 konusunda tasarım ve doğrulama hizmetlerini yurt içindeki firmalara sunmakta, ayrıca yurt dışına da hizmet ihracatı yapmaktadır.

 

DO-254: RTCA/DO-254, RTCA tarafından geliştirilmiş Hava Elektronik Donanımları için Tasarım Güvenliği Rehberi’dir. Aviyonik sistemlerle ilgili projelerde çalışmış olmamız sayesinde DO-254 kullanılarak donanım geliştirme konusunda tecrübeliyiz. Müşterilerimize DO-254 prosedürlerini uygulamada ve bu tür projelerde birlikte çalışmada yardımcı olmaktayız. DO-254 uyumlu olması gereken projelerinizde size danışmanlık hizmetleri verebilir, sizinle birlikte tasarım ve doğrulama işlerinde çalışabiliriz.

 

Eğitimler: ASIC/FPGA ve gömülü sistem tasarımı alanlarında dünyada bu konuda en kaliteli eğitim hizmetlerini sağlayan çözüm ortaklarımız ile firmalara yerinde ya da herkese açık eğitimler verebiliyoruz. Xilinx, Altera, VHDL, Verilog, SystemVerilog, UVM, SystemC, UVVM, OSVVM, ARM, Embedded Linux konularında eğitimlerimiz bulunmaktadır.

 

Savunma Sanayii Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar