Eklips İleri Elektronik Teknolojileri
Kuruluş2002
Çalışan Sayısı5
Telefon+902165182982

Eklips Bilişim Teknolojileri San.ve Tic.Ltd.Şti.

Eclipse nesnelerin interneti için kendi geliştirdiği ve ürettiği kablolu ve kablosuz endüstriyel modem ve routerları pazarlayan bir teknoloji firmasıdır. Donanım tasarımı ve yazılım geliştirme kendi bünyesinde olduğundan ihtiyaçlara yönelik esnek çözümler sunabilmektedir. Nesnelerin internetine yönelik modemleri GSM/GPRS/EDGE/3G/LTE UMTS, HSPA, GPS, RF, EtherNet/IP, Modbus-RTU, Modbus TCP/IP, 3G ve bunun gibi piyasada mevcut hemen hemen tüm haberleşme yöntemlerini bünyesinde barındırmaktadır.

Eclipse Türkiye’nin önde gelen AMI (advanced metering infrastructure)/otomatik sayaç okuma (OSOS)/akıllı sayaç çözüm sağlayıcısıdır. Ayrıca çözümlerini Avrupa ve Orta Doğu’da da pazarlamaktadır.Eclipse Nesnelerin Interneti alanındaki uygulamalarda müşterilerine en iyi çözümü sunmak üzere, Türkiye’nin lider GSM operatörü Turkcell ile işbirliği yapmıştır. Turkcell’in telemetri ve M2M uygulamalarındaki “Kurumsal Çözüm Ortağı”dır. 2007 yılı Turkcell İnovasyon Ödülü sahibidir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesine Çevresel Gürültünün Uzaktan Takibi ve Denetimine yönelik, Tübitak MAM’a Deprem Verilerinin uzaktan takibine yönelik çözüm sağlamıştır. Ayrıca Akıllı Şehirler konsepti çerçevesinde kullanılan, Gözcü markası altında sensörler üzerinden veri toplayarak ortam iklim şartları denetleme, sistem odası denetleme, çevresel gürültünün ölçümü ve gözlemlenmesi, deprem verileri telemetrisi vb modüler takip ve uzaktan kontrol etmeye yönelik çözümü bulunmaktadır. Standart ürünlerinin yanında iş süreçleri gerektirdiği takdirde çözümü destekleyici yazılım ve donanım geliştirme esnekliğine sahiptir. Yerel kaynaklarla geliştirip üretmekte olduğu ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda pazarlamaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz müşterilerimize benzersiz başarılar sağlayacak yenilikçi çözümler sunmaktır. Vizyonumuz ise haberleşme, bilgi ve elektronik teknolojilerini en yenilikçi kombinasyonlarda kullanarak müşterilerimizin hedeflerine en etkili ve verimli şekilde ulaşmalarını desteklemek.

Kalite Politikamız :

Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliğini Sağlamak
Dünya standartlarında kaliteli ürün ve hizmetler sunmak
Çalışanlarımızın bireysel kalite konusundaki gelişimlerini desteklemek ve bu konuda bilişim sektöründe öncü ve yol gösterici firma olmak
Toplam Kalite Yönetimi Sistemi kurmak için gerekli alt yapıyı oluşturmak ve altyapıda sürekli gelişme ve iyileştirmeyi mümkün kılmak
Çalışanların kararlılık ve etkinliklerinin en üst düzeye çıkarılmasını sağlamak
Pazarda saygın bir konuma ulaşılmak
Başarıya ulaşmak için çalışanların çeşitli seviyelerde katılımını sağlamak
Bilgi birikimini etkin paylaşmak
İyi elemanları şirkete kazandırmak ve elde tutulmak
Performansı en iyi düzeye çıkartmak
Maliyetleri azaltmak
Pazar payını arttırmak
Çalışanların motivasyonunu her daim en yüksek seviyede tutmak ve etkin bir çalışma ortamı yaratmak
Tüm çalışanlar tarafından kalitenin bir yaşam felsefesi olarak algılanmasını sağlamak

geçirmektedir.

İleri Elektronik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar