Delta Marine Denizcilik Teknolojileri
Kuruluş1996
Çalışan Sayısı24

Delta Denizcilik Mühendislik Ve Bilgisayar San. Ve Tic. A.Ş.

Delta Marine 1996 yılında bir grup gemi inşa mühendisi tarafından, denizcilik sektörünü ve gemi inşa faaliyetlerini destekleyecek kurumsal mühendislik firması ihtiyacına binaen kurulmuş; ticari/askeri gemi, yat ve açık deniz yapılarının inşası için tasarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri veren bir şirkettir.

 

Delta Marine kuruluşundan itibaren sektöre temel tasarım, üretim mühendisliği, üretim sonrası faaliyetler, ileri mühendislik analizleri, proje yönetimi, inşa gözetimi ve danışmanlık alanlarını içeren bütünleşik hizmetler sunmaya başlamıştır. Mesleki ve bilgisayar teknolojisindeki son gelişmeleri takip ederek sürekli geliştirdiği hizmet kalitesi müşterilerin büyük ilgisini çekmiştir. Bu sayede Delta Marine hem Türkiye’nin en bilinen, saygın gemi tasarım firması hem de Dünya piyasasında güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.

 

Delta Marine her dönemde tasarım süreçlerine katma değer sağlayan, farklı uzmanlık alanlarına sahip bir kadroyla çalışmayı ilke edinmiştir. Firma yıllardır genç mühendis ve teknikerlerin “mezun” olduğu bir akademi görevini de görmektedir. Delta Marine mesleki mükemmeliyete ulaşmak amacıyla farklı yaklaşımları kucaklamaya ve güçlü, sonuç odaklı ve verimli bir takım oluşturmak için deneyim ile dinamizmi harmanlamaya özen gösteren bir yapıya sahiptir.

 

Delta Marine müşteri odaklı tasarım ve projelerde edinilen deneyimle kurumsal bilgi birikimini ve hafızasını genişletme düşünceleriyle hareket etmektedir. Bu felsefe kendisini birçok örnekte kanıtlamayı başardığı için firma denizcilik sektöründe ekonomik, güvenli, konforlu, estetik ve çevreci ürünleri geliştiren bir çözüm yaratıcı olarak yer edinmiştir. Bugün Delta Marine Dünya denizlerinin her bölgesinde, birçok farklı bayrak altında seyir halinde bulunan yüzlerce gemilik bir filoyu insanlığın hizmetine sunmuş olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

Ürünler: 
1- Ticari Gemiler 
2- Hizmet Gemileri 
3- Endüstriyel Gemiler 
4- Askeri Gemiler 

Hizmetler: 
1- Temel Tasarım
2- Üretim Mühendisliği 
3- Üretim Sonrası Faaliyetler 
4- Mühendislik Yönetimi 
5- İleri Mühendislik Analizleri 

Denizcilik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar