Argeist İleri Elektronik Teknolojileri
Kuruluş 2016
Çalışan Sayısı3

Argeist Sanal ve Artırılmış  Gerçeklik Teknolojileri Limited Şirketi

Görüntü İşleme, Sinyal İşleme, Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik, Mobil Uygulama

Argeist Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Teknolojileri görüntü ve sinyal işleme üzerine uzmanlaşmış bir ArGe şirketidir. Özellikle mobil platformlara yönelik Sanal ve Artırılmış Gerçeklik uygulamaları geliştirmektedir.

İnşaat, emlak, mobilya sektörleri başta olmak üzere değişik endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılayan katma değeri yüksek kurumsal ve son kullanıcıya yönelik çözümler üretmektedir.

Teknolojinin uç noktasında ArGe ve müşteri ihtiyaçlarını harmanlayan, tekrar kullanıma uygun sistem mimarileri ve ürüne yönelik vizyonu ile artırılmış ve sanal gerçeklik teknolojilerinin yaygınlaştırılmasını kendine misyon belirlemiştir.

Hizmetler:

Görüntü ve sinyal işleme alanında ArGe danışmanlığı
Yazılım mimarisi, algoritma geliştirme desteği ve danışmanlığı
Müşteri özelinde ürün çeşitlendirme

Ürünler:

Gayrimenkul Tanıtım Yardımcısı: İnşaat projelerini ve kat mimarilerini tanıtmaya yönelik artırılmış gerçeklik destekli bir mobil uygulamadır. Bir projenin harita üzerindeki konumunda ve ayrıntılı kat planları ile birlikte 3 Boyutlu olarak gösterilmesini sağlar. Proje ile ilgili tanıtım broşürüne akıllı telefon veya tableti yöneltmek, ekranda 3 Boyutlu içeriği görmeye yetmektedir.
Sanal Tur: Gear VR ve benzeri araçları kullanarak akıllı telefonları sanal gerçeklik gözlüğü haline getirmektedir. Bu sayede 3 Boyutlu sanal bir ortamda (bina vb.) dolaşılabilmesine olanak sağlamaktadır. Yine mimari projeler ve tanıtım amaçlarıyla kullanılabilmektedir.
Panoramik Tur: Gear VR gibi sanal gerçeklik gözlükleri ile çalışmaktadır. Gerçek veya 3 Boyutlu sanal ortamların etkileşimli olarak dolaşılmasına ve tanıtılmasına olanak sağlar.

 

 

 

İleri Elektronik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar