Architecht Endüstriyel Tasarım Teknolojileri

Architecht Bilişim Sistemleri ve Pazarlama Ticaret A.Ş.

Architecht Bilişim Sistemleri ve Pazarlama Ticaret A.Ş. 2015 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş'nin %100 iştiraki olarak kurulmuş olup finansal yazılım sektöründe faaliyet göstermektedir. Yenilikçi ürün portföyü, uluslararası iş ortakları ve müşterileriyle Türkiye’nin önde gelen yeni nesil teknoloji şirketlerinden biri olmak vizyonuyla yola çıkan Architecht, ilk senesinde Türkiye'nin ilk 500 bilişim şirketinin arasına adını yazdırmıştır.

 

Şirketin ana uzmanlık alanları olan finansal teknolojiler, güvenlik teknolojileri, alternatif kanal çözümleri, yazılım geliştirme, destek ve danışmanlık hizmetleri ile bankalar, telekomünikasyon şirketleri, teknoloji şirketleri ve bireysel emeklilik şirketleri gibi geniş bir yelpazede finansal çözüm hizmeti vermektedir. Architecht, Türkiye başta olmak üzere MENA, Avrupa, Asya ve Amerika’da var olan global iş hacmiyle zenginleşen müşteri portföyüne, finansal teknolojiler konusunda yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabetçi ve piyasa şartlarında etkin ürünler geliştiren ve global seviyede ürün/hizmet sunan bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

 

Tüm dünyadaki finans sektörünü birbirine bağlayan platformlar inşa eden bir şirket olma vizyonuna sahip olan Architecht, finansal teknolojilerde global ve inovatif teknoloji ürünleri üretmek misyonuyla 220 kişilik genç ve dinamik mühendis kadrosuyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar