Architecht Endüstriyel Tasarım Teknolojileri

Architecht Bilişim Sistemleri ve Pazarlama Ticaret A.Ş.

Architecht, 2015 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankasının %100 iştiraki olarak kurulmuş, finansal teknoloji sektöründe faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Yenilikçi ürün portföyü, uluslararası iş ortakları ve müşterileriyle Türkiye’nin önde gelen yeni nesil teknoloji şirketlerinden biri olan Architecht, birçok farklı büyüme indeksinde ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almaktadır.

Architecht, dijital bankacılık, ana bankacılık, yatırım bankacılığı, tedarikçi finansmanı, tüketici finansmanı ve güvenlik teknolojileri gibi kendi bünyesinde geliştirdiği ürünlerle; bankalara, telekomünikasyon şirketlerine, teknoloji şirketlerine ve sigorta şirketlerine geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Türkiye başta olmak üzere MENA, Avrupa ve Asya’da fintech alanında yenilikçi teknolojileri kullanarak etkin ürünler geliştiren ve global seviyede ürün/hizmet sunan bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir. Architecht, finansal teknolojilerde global ve inovatif teknoloji ürünleri üretmek misyonuyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar