Aras Salvage Denizcilik Teknolojileri
Kuruluş1995
Çalışan Sayısı155

Aras Salvage Enkaz Kaldırma Acil Müdahale ve Deniz Teknolojileri, alanında uzman deniz personeli ve donanımlı güçlü filosu ile gemi kurtarma, batık çıkartma, acil müdahale ve römorkör hizmetleri sunmaktadır. Üstlendiğimiz her proje, her zaman, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı cevabı vererek uygun şekilde planlanır ve yürütülür.

Uzun zamandır International Salvage Union (ISU) ve International Marine Contractors Association (IMCA) üyesi olan Aras Salvage, her yıl acil müdahale hizmetleri de dahil olmak üzere birçok kurtarma operasyonu gerçekleştirmektedir. Aras Salvage’in kurtarma ekipleri, kurtarma ve enkaz kaldırma operasyonlarında geniş deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Ekiplerimiz, gemilerin ve yüklerin güvenli bir şekilde kurtarılmasını ve çevrenin korunmasını hedeflemektedir.

Sertifikalar

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISU Sertifikası: Full Member, MCA üyelik sertifikası (Full Member) sertifikalarına sahip olup kendi alanlarında uluslararası standartların gerekliliklerine uygun hizmetler sunmaktadır.

Hedefimiz

Tüm projelerimizde kaliteden ödün vermeden fayda maliyet eğrisini maksimum düzeyde tutuyor, projeye özel inovatif çözümler üretiyor, paydaşlarımızın yükünü azaltıyor, güç veriyoruz.

Denizcilik Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar