AnsoLab Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Çalışan Sayısı1

AnsoLab Elektronik olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin Ar-Ge yatırımlarını geçmişteki tecrübelerimizle üstlenmek, böylelikle müşterilerimizin Ar-Ge maliyetlerini en aza indirgemektir. 

Günümüzde Ar-Ge maliyetleri sadece teknolojinin nasıl kullanılacağını öğrenerek azaltılamayacağı için müşterilerimize teknolojinin nasıl üretilebileceği ile ilgili de yardım edebilmekteyiz. Bu aşamada partneri olduğumuz National Instruments firmasının yazılım ve donanımlarını kullanmaktayız. 

Özellikle Veri Toplama Sistemleri'ndeki donanım ve yazılım konusunda teorik ve pratik olarak yaklaşık 7 yıllık olan tecrübemizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre gerek eğitim gerek projelendirme olarak yönlendirmekteyiz. 

Veri Toplama Sistemleri'nin yanı sıra, talep edildiğinde özel bir ihtiyaca yönelik PCB (Printed Circuit Board) tasarımı firma olarak sunabileceğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. 

Kabiliyetlerimizi daha iyi anlatabilmek için sizinle tanışmayı çok isteriz. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine gönderirseniz hemen size ulaşırız.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar