Andasis Savunma Sanayii Teknolojileri
Kuruluş 2016
Çalışan Sayısı84

Andasis Elektronik San.ve Tic. A.Ş.

Andasis Elektronik, askeri ve endüstriyel standartlarda, elektronik cihaz tasarımı ve üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Boş kağıt ile başlayıp, sistem çözümüne kadar uzanan süreçte, tüm donanım, yazılım ve mekanik tasarımlarını tamamen yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Savunma, Otomotiv ve Endüstri sektörlerini öncelikli olarak belirleyen firmamız, bu sektörlere özgü çözüm ve ürünler sunmaktadır. Öncelikli sektörlerinin yanında; bilgi güvenliği ve 5G gibi nedenlerden ötürü öncelikli çalışma alanı olarak Haberleşme belirlenmiştir. Bu bağlamda öncü savunma sanayi firması ile Ethernet Anahtar Ailesi projesine başlanmış ve oluşturduğu ürünler ile fark yarattığı görülmüştür.

Büyük gücünü personel kadrosundan alan firmamız bünyesinde; alanında uzman bir ekip bulunmaktadır. Birçok savunma ve otomotiv projesini tamamlayıp, devreye aldıktan sonra bir araya gelen tecrübeli ekibimiz gömülü sistem tasarımı alanında geniş bir perspektif içerisinde hizmet vermektedir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim belgesine sahip firmamız, Savunma ve Otomotiv projelerinden elde ettiği tecrübeler ile kalite ve proje süreçlerini içselleştirmiş ve bu çerçevede çalışmalarını sürdürmektedir.

Kısa zaman içerisinde Haberleşme alanında; Ethernet Anahtar, Router ve Access Point ürünlerini tamamlayıp, ürün ailesi ile kablolu kablosuz haberleşme alanında her konuda ve koşulda çözüm sunabilmeye hedefleyen firmamız, Orta vadede Askeri projelerde elde ettiği tecrübeleri Otomotiv ve Endüstri sektörlerine aktararak uluslararası alanda, ürünleri ile söz sahibi olan bir kuruluş olmayı planlamaktadır. Uzun vadeli olarak ise PCB ve Chip tasarımı ve üretimi yaparak, kendi ürünlerinin kritik parçaları dahil tamamının tasarımı ve üretimine sahip olarak, Türkiye’nin önde gelen teknoloji firması olmayı hedeflemektedir.

 

 

Savunma Sanayii Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar