Anda Teknoloji Endüstriyel Tasarım Teknolojileri
Kuruluş 2013
Çalışan Sayısı6

Anda Teknoloji Yazılım Hizmet Ltd. Şti.

Şubat 2013'te kurulan şirketimizin bugüne kadar geçen süresi içinde, Türk Telekom, Turkcell ve Microsoft gibi sektörün önde gelen şirketleri ile çalışma imkanı bulduk. Sahip olduğumuz e-ticaret, web, masaüstü, mobil ve kinect sensör teknolojisi kullanılarak artırılmış gerçeklik alanlarındaki yazılım uzmanlığımız ve uzun yıllar içinde edindiğimiz deneyim ile birlikte güncel teknolojiyi yakından takip ederek, bireysel, yerel, ulusal, evrensel boyutlarda çözümler üretmek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin işlerini en iyi şekilde yapmaları için, sahip olduğumuz uzmanlığımızı ve tecrübemizi paylaşarak onların memnuniyetlerini ve güvenlerini kazanmak, çözüm odaklı yaklaşımımızla projeleri tam istenildiği gibi ve zamanında teslim etmek en önemli çalışma felsefemiz.

Şirket kuruluşunun hemen akabinde, Microsoft BizSpark Partner programına dahil olduğumuz gibi yakın bir geçmişte de ar-ge çalışmalarımızı yürütmek üzere GOSB Teknopark'ta yerimizi almış bulunmaktayız.

Projelerimizi zamanında ve eksiksiz olarak hayata geçirdiğimiz için, en büyük başarılarımızı memnun müşterilerimiz olarak görüyoruz. Her projemiz müşterimiz için olduğu kadar bizim için de bir başarı. Bir başarının başarılması için aldığımız rolü en iyi şekilde yerine getirmiş olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Sektöre çok iddialı bir şekilde girerek standartların yükselmesine neden olan, dünyada ve Türkiye'de benzerine az rastlanan, sıra dışı Babil projesinin başarılmasında da, sahip olduğumuz donanımımızın, birikimimizin, tecrübemizin, özverinin, özgüvenimizin, samimiyetimizin, sorumluluk bilincimizin, işi sahiplenme isteğimizin, öngörü yeteneğimizin, çözüm odaklılığımızın ve başarıya olan inancımızın yattığına gönülden inanıyoruz.

Endüstriyel Tasarım Teknolojileri sektöründeki diğer firmalar